L’Oréal Paris’in profesyonel kaş uzmanı portfolyosuyla kaşlarınızın artisti sizsiniz!

Göz makyajınızı belirgin kaşlarınızla tamamlamaya ne dersiniz? Birbirinden çarpıcı ve özel ürünleri ile makyaj trendlerine yön veren L’Oréal Paris, makyajın en önemli elementi kaşlara bambaşka bir görünüm kazandıracak ürünleriyle kadınlara “Çünkü siz buna değersiniz!” diyor. L’Oréal Paris’in kaş portfolyosunda yer alan kaş uzmanı ürünlerle doğal kaş, belirgin kaş ve kavisli kaş gibi arzuladığınız kaş görünüme ulaşabilirsiniz!

l1

Brow Artist Xpert ile şekillendirin!

Brow Artist Xpert kaş kaleminin, üçgen açılı ucu ve şekillendirme fırçası ile kaşlarınıza şekil vermek çok kolay! Brow Artist Xpert’in kaş şekline uygun üçgen ucu kaşları mükemmel bir şekilde çerçeveler ve doldurur. Yumuşak şekil verici fırça ise küçük dokunuşlarla doğal görünüm elde etmenizi sağlar.

l2

Paradise Kaş Pomadı ile belirginleştirin!

Paradise Kaş Pomadı, üçgen fırçası ve özel pomad formülünün sunduğu özel teknolojiyle artırılabilir etki sağlar. Dilediğiniz gibi çarpıcı ve doğal görünümler elde etmenizi sağlayan formül, pratik uygulamasıyla sizi çok şaşırtacak!

l4

Micro Tattoo ile kaşlarınızda microblading etkisi

Micro Tattoo Brow Artist’in microblading teknolojisinden ilham alınarak tasarlanan özel ucu ve formülü, kaşlarda gerçek kıl kökü görünümü sağlar. 24 saat kalıcı dövme etkisi sunan Micro Tattoo Brow Artist’in çatal ucuyla kaşlarınızın nasıl görünmesi gerektiğine siz karar verin.

l3

High Contour Brow Artist ile aydınlat

Kaşları öne çıkaran aydınlatıcı uç ve belirginleştiren kaş kalemi High Contour Brow Artist’de bir araya geliyor. Kalem ucu kaşları belirginleştirip kaşlara şekil verirken, kaş altına uygulanan aydınlatıcı uç ise kalkık, kavisli kaş görünümü sağlar.

Brow Artist Genius Kit ile kaşlarını tasarla

Sadece kaşlarınızı değiştirerek, yüz ifadenizi tamamen değiştirebilmeniz mümkün. Şekillendirici cımbız ve profesyonel kaş kiti Brow Artist Genius Kit’i kadınlar için eşsiz kılıyor. Kaş wax’ı, sabitleyici pudra ve cımbız içeren kaş şekillendirme kiti kaşlarda profesyonel sonuç verir.