Emporio Armani’den Yeni Sürdürülebilir Gözlük Koleksiyonu

Emporio Armani, en az %54 biyo bazlı karbon içeriğine sahip bir malzeme olan biyo bazlı asetattan yapılmış gözlüklerin yer aldığı yeni İlkbahar/Yaz 2023 güneş gözlüğü serisiyle sürdürülebilirlik yolculuğuna devam ediyor. Koleksiyon parçaları polyester de dahil olmak üzere geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmış özel ambalajlarla sunuluyor. Dikkat çekici ve modern tasarıma sahip iki güneş modelini içeren seri, markanın çevreyi koruma konusunda gösterdiği hassasiyeti bir kez daha kanıtlıyor.

EA4197

Güneş̧ modelinin çerçevesi biyo bazlı asetattan (en az %54 biyo bazlı karbon içeriğine sahip), uyumlu renklerdeki lensleri ise kısmen biyo bazlı enjeksiyondan (%41 biyo bazlı karbon içeriğine sahip) yapılmıştır. Düz, çift köprülü̈ ön kısma ve dikdörtgen lenslere sahip karemsi çerçevenin maskülen tasarımı, modern bir dokunuş̧ eşliğinde pilot stilini anımsatıyor. Model, koyu gri lensleri olan transparan gri çerçeve ve kahverengi polarize lensleri olan havana seçenekleriyle moda severlerle buluşmaya hazır!

EA4203U

Kadınlar için tasarlanan büyük tasarım ile karşımıza çıkan güneş modeli, biyo-bazlı asetattan (en az %54 biyo bazlı karbon içeriğine sahip) yapılmıştır. Kedi gözü şeklindeki çerçeve, kartal biçimli metal logoyu sergileyen zincir tasarımlı enjeksiyon saplar (%59 biyo bazlı karbon içeriğine sahip) ile kontrast yaratıyor. Model, siyah saplı havana ve siyah saplı siyah olmak üzere parlak renk alternatifleriyle Emporio Armani’nin yeni sezon koleksiyonunun dikkat çeken bir parçası.