ECCE, Yıldızın Eşsiz Işıltısıyla Parlıyor

Zarafeti öne çıkartan minimal tasarımlarıyla mücevher tutkunlarının favori markaları arasında yer alan ECCE, en zarif ve fonksiyonel ürünlerini sergilemekten mutluluk duyar. İlk mağazasını GalataPort’ta açan ECCE, tüm mücevher düşkünü minimalist ECCE kadınlarını bekliyor.

Her biri ayrı zariflikteki ECCE tasarımlarında yıldız figürü öne çıkıyor. Happy Star koleksiyonun yanı sıra yıldız formundan esinlenerek tasarlanan ‘Benim Yıldızım’ koleksiyonu da markanın beğenilen tasarımları arasında yer alıyor.

Yıldız formunu farklı formlarda yorumlayan marka, yıldız ışıltısı ile yıldız kollarını özgünleştirerek ECCE kadınlarını ışıldatmayı hedefliyor. ECCE, şövalye yüzüklerde mavi safir tercih ederken, diğer kategorilerde F VS kalite pırlanta tercihinden de vazgeçmiyor. Pırlanta ve işçilik kalitesiyle öne çıkan marka, yüksek kalite içeriğini tüm tasarımlarına yansıtıyor.

ECCE, plajlara damga vurmaya hazır

Sıcak yaz aylarına girmeye başladığımız bu günlerde plajlarda sıklıkla görebileceğimiz yeni kolye tasarımları ön planda. Tamamen bikini ile kombinlenebilen ‘Plaj Tek Taşlarını/ Beachy Diamonds’ kolyelerini sıkça görmeye hazır olun.

Tamamen göğüs arasında konumlanan damla ve yuvarlak kesimli yaklaşık 0,15ct’lık eşsiz pırlantalardan oluşan kolyeler bu yaza damgasını vuracak. Özel ölçüde de tasarlanabilen kolyeler, şimdiden en çok tercih edilenler arasında. Tasarımlara; Bodrum Maça Kızı 74escape mağazasında ve GalataPort Paket Postanesi binasındaki ECCE mağazasında ve ECCE web sitesinden ulaşabilirsiniz.

İyi hissettiren tasarımlar

İlk mağazasını GalataPort’ta açan ECCE, mücevher düşkünü ECCE kadınlarını ağırlamaya devam ediyor. ECCE’nin iyi hissettiren diğer tasarımlarına www.eccediamonds.com adresinden ya da GalataPort ECCE mağazasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca, tüm Beymen mağazalarından da dilediğiniz tasarıma sahip olabilirsiniz.