Yeni Kir Dedektifi: Roomba j7

Ev tipi robot süpürge kategorisini 20 yıl önce ortaya çıkaran, bu alanda kalitenin ve ilklerin öncüsü olan iRobot,  iRobot Genius sayesinde devamlı öğrenerek evinize uyum sağlayan Roomba j7 ve j7+ modelleri ile temizlikte konforu ayağınıza getiriyor. Roomba j Serisi Akıllı Robot Süpürgeler, PrecisionVision yön bulma özelliği sayesinde sadece gereken yerlere ulaşıyor, diğer yerlerden uzak duruyor. Tüylü dostlarımızın kötü sürprizleri, çorap ve şarj kabloları gibi engelleri algılayan Roomba j7 Akıllı Robot Süpürge, bu engellerden kaçınıyor.

Pandemi ile hayatımızda önemi giderek artan teknoloji ve en hassas konumuz olmaya başlayan hijyen, bu alanda üretim yapan markaların da birincil gündem maddesi haline geldi. 20 yıldır bu alanda üretim yapan, sektörünün lideri iRobot’un ürünleri, üstün kalitesiyle dünya genelinde 40 milyondan fazla kullanıcı tarafından tercih ediliyor.. Aynı zamanda iRobot, veri güvenliğine olan bağlılığı ile güvenilir TÜV Sertifikasyonu alan dünyadaki ilk şirket olarak dikkat çekiyor.

Dünyanın en akıllı robot süpürgeleri, iRobot Genius sayesinde daha da akıllı hale geldi.  iRobot Genius ile Roomba j7 akıllı robot süpürgeniz, devamlı öğrenerek evinize uyum sağlıyor.

İstemediğiniz Yerden Kaçınıyor

Roomba j7 Akıllı Robot Süpürge, PrecisionVision yön bulma özelliği sayesinde gereken yerlere gidiyor, gerekmeyen yerlerden uzak duruyor ve evinize gerçek zamanlı olarak uyum sağlıyor. Evcil hayvanatıkları, çorap vekablo gibi engelleri algılayan ve onlardan kaçınan Roomba j7 Akıllı Robot Süpürge, iRobot Genius teknolojisi sayesinde, algıladığı engelleri Türkçe dil destekli iRobot Home uygulaması aracılığıyla size iletiyor ve bu engelle bir sonraki karşılaşmasında ne yapması gerektiğini soruyor. iRobot Genius tarafından desteklenen kişiselleştirilmiş temizlik programları ile kullanım alışkanlıklarına uyum sağlayarak, kişiye özel temizlik önerileri sunuyor.Roombaj7 akıllı robot süpürge, iAdapt3.0 Navigasyon sistemi ile 10 kata kadar harita kaydetme özelliğine sahip. Akıllı navigasyon sistemi, robotun ne zaman ve nereleri temizlemesi gerektiği konusunda mutlak kontrolü size veriyor. Roombaj7 Akıllı Robot Süpürgeyi, çıkardığı harita üzerinden isimlendirdiğiniz oda ve alanlara yönlendirebiliyor ve yasaklı alanlar belirleyerek girmesini istemediğiniz yerlerden uzak tutabiliyorsunuz.

Çift Kauçuk Fırça Sistemi ile Temizlik Daha Kolay

Özel olarak tasarlanmış kenar süpürme fırçası, farklı yüzeylere uygun çift kauçuk fırça ve güçlü emiş sayesinde Roomba j7 Akıllı Robot Süpürge, küçük parçacıklardan halılarınızdaki ve sert zeminlerinizdeki kirlere kadar her şeyi süpürüyor. Roomba j7’nin emiş gücü, Roomba 600 serisine göre 10 kat daha fazla olmasıyla ön plana çıkıyor. AeroForce temizleme sistemi, hava akışını, dönen fırçalar arasındaki dar alana yoğunlaştırıyor ve daha güçlü bir vakum etkisi yaratıyor. Saçlara ve hayvan tüylerine dolaşmadan derinlemesine temizlik için tasarlanmış olan çift kauçuk fırça sisteminin temizliği ve bakımı çok daha kolay oluyor.. Roomba robot süpürgeler, Kir Saptama Teknolojisini kullanarak evinizin yoğun kir bölgelerini tanıyor ve bu alanlarda ekstra performans gösteriyor.

Otomatik Kir Boşaltma İstasyonu İle Roomba j7+

Roomba j7 Akıllı Robot Süpürgenin tüm özelliklerine ek olarak, Roomba j7+ Akıllı Robot Süpürge  toz haznesinde topladığı tozları CleanBase Otomatik Kir Boşaltma İstasyonuna aktarıyor. Önce evinizi, sonra da kendi toz haznesini temizliyor. Bu sayede 60 güne kadar tozla temasınız sıfıra iniyor.

CleanBase Otomatik Kir Boşaltma istasyonundaki kilitli toz torbaları polen ve küfleri yakalayarak alerjenlerden arınmış bir evi garanti ediyor.