Sinoz Reklam Filminin Yüzü Asena Keskinci Oldu

Türkiye’nin en sevilen kozmetik markalarından Sinoz’un lekeli ciltlere özel, ultra efektif güneş kreminin marka yüzü son dönemin en dikkat çeken genç oyuncularından Asena Keskinci oldu.

Reklam filminde Asena Keskinci, güneş hassasiyeti olan lekeli ciltler için hem yüksek güneş koruması hem de leke giderici etkili güneş kremini tanıtıyor. 

Cilt lekelerini, foto yaşlanmayı hatta cilt kanseri oluşumunu bile önlemek için en önemli bakım ürünlerinin başında gelen güneş kremi yaz aylarında çok daha fazla ihtiyaç duyulan bir ürün haline geliyor. Türkiye’nin kozmetik markası Sinoz’un cilt lekelerine çözüm ürünleri arasında en tercih edilen marka oluşu ve cilt lekeleri konusunda yüksek uzmanlığı, markanın yeni güneş kreminde de kendini gösteriyor.

Çok yüksek güneş koruma faktörü yanında leke giderici ve yeni lekelerin oluşumunu önleyici performanslı içerikleriyle Sinoz Güneş Kreminin etkisini hisseden Asena Keskinci, reklam filminde “Senin güneş kremin cildini korurken lekelerinle de savaşıyor mu?” diye soruyor. Kendisi de özel bir cilt rengine sahip olan güzel oyuncu, “Bildiğin tüm güneş kremlerini unut!” diye seslendiği kadınlara Sinoz’un özel formülünü ve koruyucu etkisini anlatacak. 

Başarılı oyuncu Asena Keskinci, Hırsız-Polis, Bez Bebek, Dedemin Dolabı gibi yapımlarda çocuk oyuncu olarak yer aldıktan sonra Nuri Bilge Ceylan imzalı “Ahlat Ağacı” filminde, Masumiyet dizisinde ve son olarak “Adı Sevgi” dizisinde rol almıştı. 

Kampanya Künyesi:

Ajans: The Klishe

Ajans Grubu: Rüya Umutlu, Efe Göynügüzel

Marka: Sinoz Kozmetik

Marka Grubu:

Yönetmen: Utku Atalay

Görüntü Yönetmeni: Erhan İşanç

Sanat: Selenay Kurt

Prodüktör: Şükran Kaya

Senaryo: The Klishe

Jingle Düzenleme: Mix Mastering

Post prodüksiyon :Mördak Stüdyoları