DUYGU ÖZASLAN VE BOBBI BROWN İŞ BİRLİĞİ BEKLEDİĞİMİZE DEĞDİ

Bu civarların en başarılı makyaj bloggerlarından Duygu Özaslan girişimcilik denilince başı çekmeye devam ediyor.  Türkiye’de ilk kez bir makyaj markası ‘Bobbi Brown‘ bir bloggerla iş birliğine imza attı ve Duygu Özaslan’ın da ismini taşıyan iki özel set hazırladı.

Dünyada örneğini çok gördüğümüz fakat daha önce Türkiye’de emsali görülmemiş bir kampanya için aynı çatı altında buluşan youtuber Duygu Özaslan ve beğenilen makyaj markası Bobbi Brown işbirliği sonucunda dün ilk kez meraklılarıyla buluşan ve ön satışta yarım saat gibi kısa bir sürede tükenen setler bugün Bobbi Brown mağazalarında satışa çıktı.

‘5 dakikada makyaj seti’ adı verilen bir günlük makyaj seti ve bir de gece makyajı seti Duygu Özaslan’ın en sevdiği ve kullanışlı bulduğu Bobbi Brown makyaj ürünlerinden derlendi. Duygu Özaslan’ın en favori Bobbi Brown ürünlerinden oluşturduğu bu makyaj setleri Duygu Özaslan imzalı maktaj çantası ile birlikte satılıyor.

Duygu Özaslan’ın Bobby Brown’la iş birliğinden doğan setlerini detaylı bir şekilde anlattığı youtube videosunu sayfanın aşağısında görebilir, Duygu Ozaslan X Bobbi Brown isimli setlere şu linkten ulaşabilirsiniz.

Duygu Özaslan’ın günük makyaj seti 350 TL ve içeriğindeki ürünlerin münferit fiyatları ise şöyle;

‘Orjinal Boy Highlighting Powder, Pink Glow, 200 TL
Orjinal Boy Art Stick, Brown Berry, 105 TL
Orjinal Boy Eye Opening Mascara, Black, 105 TL

Gece makyaj seti ise ise 250 TL.

Bobbi Brown ürünlerini bobbibrown.com.tr adresinden ya da bu mağazalardan temin edebilirsiniz; Akmerkez, Akasya, Palladium, Özdilek, Bağdat Caddesi, Nişantaşı, İstinye Park, Boyner Cevahir..