VERSACE’DEN YILDIZLAR GEÇİDİ GİBİ REKLAM KAMPANYASI

Moda sahnesinin devler ligi, Versace’nin 2018 reklam kampanyasında buluştu. Naomi Campbell, Christy Turlington, Gisele Bündchen, Natalia Vodianova, Raquel Zimmermann, Gigi Hadid, Kaia Gerber, Irina Shayk, Vittoria Ceretti, Cara Taylor, Birgit Kos, Grace Elizabeth ve Noah Luis Brown Versace’nin dahi çocuğu Gianni Versace’nin ölümünün 20. yılı için hazırlanan #VersaceTribute koleksiyonu için kamera karşısına geçti.

Bu yıl, podyumunda 90’ların efsane modellerini bir araya getirerek moda dünyası adına unutulmaz bir ana imza atan Versace, geçtiğimiz gün ilk kez paylaştıkları bahar kampanyasıyla da herkesi heyecanlandırmayı başardı. Reklam kampanyasını da tıpkı koleksiyondaki tasarımlar gibi Gianni Versace’nin trajik ölümüne ithaf eden marka, bu ağır yükün hakkını son otuz yılın en ikonik modelleri ile çalışarak verdi. Objektifin başında işin erbabı Steven Meisel’ın bulunduğu kampanya da farklı jenerasyonlardan en beğenilen podyum yıldızları, ilham veren Versace tasarımlarını başarıyla taşıdı.

Bu arada Gianni Versace’nin öldürülmesini konu alan bir Netflix dizisi ‘The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story’nin de çok yakında meraklılarıyla buluşacağı müjdesini de verelim.

işte modanın dev isimlerini konuk eden reklam kampanyasından olağanüstü çekimler..