Düğün Davetlerinde Tercih Edebileceğiniz 10 Mükemmel Saç Modeli

Düğün sezonu tüm hızıyla devam ederken davetli olduğunuz görkemli etkinliklerde tercih edeceğiniz saç modellerine hala karar verememiş olabilirsiniz. İşte 2024 yaz düğünlerinin en trend saç modelleri!

@parishilton

Gelin, nedime veya yakın bir arkadaş olarak katıldığınız düğünlerin en asil davetlisi olmayı hedefliyorsanız Paris Hilton’un kendi düğününde tercih ettiği asimetrik saç modeli favoriniz olabilir!

@rosiehw

Eğer bir peri masalına ev sahipliği yapıyorsanız bu özel güne retro esintiler katmak isteyebilirsiniz. Tam da bu noktada ihtiyacınız olan tek şey fileli saç aksesuarı! Nostaljik şıklığın vazgeçilmezi…

@hoskelsa

Davetlerde en az eforla en şık görünümü sergilemek istiyorsanız ensede hareketsiz bir topuz tercih edebilirsiniz. Önde bırakacağınız saçaklar kesinlikle demode hissettirmeyecek, trend duruşunuzu destekleyecektir.

@eizagonzalez

Kısa saçların en şık şekilde sergilendiği ıslak görünümler bu yaz düğün sezonunu ele geçirmeye hazırlanıyor! Eğer kısa saç insanıysanız kesinlikle denemeniz gereken bu model, sizi olduğunuzdan genç ve taze gösterecektir. Kesinlikle denemelisiniz!

@sofiarichiegrainge

Dünya evine zarafetin öncüsü olarak giriş yapmak istiyorsanız Sofia Richie Grainge’in geçtiğimiz yıl düğününde tercih ettiği model aradığınız ilhamı size verebilir.

@barbarapalvin

Hacimli ve gösterişli saçlar tahtını kolay kolay farklı modellere devredecek gibi gözükmüyor. Kalın maşayla kolaylıkla elde edebileceğiniz bu saç modeli düğünlerde en sık tercih edeceğiniz saç modeli olabilir.

@oliviaculpo

Saçınızı yarım şekilde topladığınız, en şık saç modelleri arasında yer alan bu model, yaz döneminizin vazgeçilmez kutlama saçı olabilir!

@sydneysweeney

Gösterişten uzak, doğal güzelliğinizle ön plana çıkmayı hedeflediğiniz sakin kutlamalarda hafif dalgalı saç modelleri tercih etmek isabetli bir karar olacaktır.

@nickjonas

Eğer hareketli ve gösterişli bir gelin olma hayali kuruyorsanız devasa topuzlar ve yoğun kaküller tam size göre! Tıpkı Priyanka Chopra’da olduğu gibi!

@katelove

İster gelin olun ister nedime dalgalı at kuyruğu modeli düğün sezonun en çok tercih edilen modellerinden biridir. Asla eskimeyen ve zarif görüntüsüyle ön plana çıkan bu modeli hala denemediyseniz bu sezon kesinlikle denemelisiniz!