Doğru Bakımla Canlı ve Parlak Bir Cilt Mümkün

Aylardır beklenen an geldi, havalar ısındı ve baharın güneşli yüzü kendini iyiden iyiye gösterdi. Antioksidan araştırma ve yenilikleriyle fark yaratan SkinCeuticals, uzman formülleri ile ilkbaharda cildinizin daha canlı görünmesine yardımcı oluyor.

SkinCeuticals’ın vitaminlerle güçlendirilen serumları ve profesyonel güneş koruyucuları, bahar aylarında cilt bakım rutininizin bir parçası haline geliyor. Lekelerin giderilmesinde ve renk eşitliğinin sağlanmasında etkili olan formüller, çevresel faktörlerden dolayı ortaya çıkan ciltteki kırışıklık görünümünü de azaltıyor.

Yaşlanma belirtilerine meydan okuyun

Normal ve kuru cilt tiplerinin kullanımına uygun C E Ferulic Antioksidan Serum, cildi çevresel faktörlerden koruyor ve yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltıyor. İçeriğinde %15 saf C vitamini, %1 saf E vitamini ve %0.5 ferulik asit bulunan güçlü serum; ince çizgi ve sıkılık kaybına karşı meydan okuyor. Antioksidan serumu, günde bir kez cildinizi temizledikten sonra parmak uçlarınızla yüzünüze, boynunuza ve dekolte bölgenize uygulayabilirsiniz.

Cildinize genç bir görünüm kazandırın

Ciltteki fazla yağlanmayı önleyerek, cildin genç bir görünüm kazanmasına destek olan Silymarin CF Serum; kırışıklık görünümünü gözle görülür bir şekilde azaltıyor. %15 saf C vitamini içeren yaşlanma karşıtı antioksidan serum, yağlı ve akneye eğilim gösterebilen ciltlerde etkili oluyor ve cilt kusurlarına sebep olabilecek aşırı yağlanmayı azaltıyor. Yağ oksidasyonunu %76’yakadar azalttığı, cilt dokusunu arındırdığı, cilt berraklığında gelişme sağladığı ve ince çizgilerin görünümünde gelişme sağladığı kanıtlanan ürünü, günde 1 kez sabah cildinizi temizledikten sonra parmak uçlarınızı kullanarak kurulanmış yüzünüze, boynunuza ve dekolte bölgenize uygulayabilirsiniz.

Baharda ışıltılı, genç ve canlanmış bir cilt 

Serbest radikallerin hasarını etkili bir şekilde nötralize eden Phloretin CF Antioksidan Serum; yaşlanma belirtileri, leke görünümü ve cilt tonu eşitsizlikleriyle savaşıyor. UVA ve UVB ışınlarına karşı gelişmiş çevresel koruma sağlarken cildin canlı, genç ve ışıltılı bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Yaşlanma ve hiperpigmentasyon gibi cilt endişeleri için geliştirilen Phloretin CF Antioksidan Serum, içeriğinde %10 saf C vitamini, %2 phloretin ve %0.5 ferulik asit bulunduruyor. Yağlı ve normal cilt tiplerinin kullanımı için uygun olan Phloretin CF Antioksidan Serum’u gündüz bakımınızda ilk adım olarak cildinizi temizledikten sonra yüzünüze ve dekolte bölgenize uygulayabilirsiniz. 

Koyu leke görünümünü azaltın 

Advanced Brightening UV Defense SPF 50, cilde geniş spektrumlu güneş koruması sağlarken traneksamikasit, niasinamid ve mika içeren formülü ile cilt tonu eşitsizliğini azaltmaya ve cilde ışıltılı bir görünüm vermeye yardımcı oluyor. Tüm cilt tipleri için uygun olan Advanced Brightening UV Defense SPF 50, yaşlanma ve hiperpigmentasyonla savaşarak güneş ışığı kaynaklı koyu lekelerin görünümünde azaltma sağlıyor. Yüksek korumalı ürünü güneşe maruz kalmadan hemen önce uygulayabilir; korumayı sürdürebilmek için özellikle terledikten, yüzdükten ve kurulandıktan sonra sıkça ve bolca uygulayabilirsiniz.

Doğal cilt tonunuzu zenginleştirin

UVA/UVB koruması için mineral filtre ile zenginleştirilmiş renkli güneş koruyucu Mineral Radiance UV Defense SPF 50; doğal cilt tonunu zenginleştiriyor ve ciltte beyaz iz bırakmıyor. Etkili güneş koruması ve doğal bir parlaklık sağlamak için şeffaf titanyum oksit ve renk küreleri ile formüle edilen renkli güneş koruyucu, cilde nefes aldırıyor ve tüm cilt tiplerinde etkisini gösteriyor. “Uygulamadan önce çalkalayın” teknolojisi ile koruyucu bileşenleri cilde eşit bir şekilde dağıtabilirsiniz ve koruma etkisinin devam etmesi için iki saatte bir yenileyebilirsiniz.

Erken yaşlanma belirtilerine karşı cildinizi koruyun

Yüksek korumalı, nemlendiren güneş koruyucu Ultra Facial Defense SPF 50, geniş spektrumlu UVA/UVB koruması sağlıyor. Tüm cilt tipleri için uygun olan Ultra Facial Defense SPF 50, erken yaşlanma belirtilerine karşı cildi korumak için UV filtreleri ile zenginleştirilmiş formülüyle öne çıkıyor. Ultra Facial Defense SPF 50’yi güneşe maruz kalmadan hemen önce uygulayabilir; korumayı sürdürebilmek için terledikten, yüzdükten ve kurulandıktan sonra sıkça ve bolca tekrarlayabilirsiniz.

Yağlanmayı kontrol altına alın

Yüksek korumalı Oil Shield UV Defense SPF 50, hafif ve iz bırakmayan özel formülü sayesinde parlama karşıtı özellik sunuyor. Yaşlanmayla savaşan geniş spektrumlu UV koruması sağlayan ürün, hızlı emilen ve uygulama sonrası ciltte iz bırakmayan yapısı ile cilde mat bir görünüm kazandırıyor ve cilt yağlanmasını kontrol altına alıyor. Oil Shield UV Defense SPF 50’nin içeriğindeki silika silitat gözenekleri tıkamıyor ve UVA/UVB ışınlarına karşı etkin bir koruma sağlıyor.