Doğadan Tekstile Taşınan Desenler

Doğadan aldığı ilhamla, %100 doğal keten ipliklerle dokunan kumaşları özgün tahta baskı desenleriyle birleştirerek, tamamı el işçiliğine dayanan tasarımlardan oluşan bir ev tekstili markası Lunaline Home. Geleneksel yöntemlerle el baskısıyla sofra tekstillerine karakteristik dokunuşlarda bulunan Lunaline Home, sürdürülebilirliğe çok önem veriyor.

Girişimci Arzu Hacıbeyoğlu’nun kurucusu olduğu Lunaline Home, sade, şık, kullanışlı ve özel ürünler arayanlara kendi tasarladığı, el baskı doğal ürünleri kişilere sunan bir marka. Kişiye özel ebatlarda, desenlerde ve renklerde tasarımlar da gerçekleştirebilen Lunaline Home, üretim ve baskı aşamasındaki tüm detayların hepsini elde gerçekleştiriyor. Sürdürülebilirliğe ve doğallığa önem veren marka, sürdürülebilir süreçlerden geçen ürünler tasarlamaya dikkat ediyor.

Uzun yıllar boyunca perde ve ev tekstili alanında çalışırken, ev ve sofra tekstiline adım atan el sanatları öğretmeni olan Arzu Hacıbeyoğlu’nun markası Lunaline Home, geleneksel ve özgün tarzı ile alanında bir ayrıcalık oluşturmuş, kullandığı ürün yelpazesine bu tarzı yansıtmış.