Sofralara Rafine Şıklık

Yazın keyfine varacağınız sofralara rafine bir şıklık katabileceğiniz sofra tekstilleri ve aksesuar markası Nayla Home, yüzde yüz el işçiliğiyle tasarlanan nakışlarla yemek keyfine özgün dokunuşlarda bulunuyor.

Yazın gelmesi demek, açık havada yaşamın keyfini sürmeye başlayacağımız demek. Uzun uzun sohbetlerin edileceği, davetlilerle birlikte güneşin batışının izleneceği, keyifle kahkahalarla geçecek sofralar ve biriktirilecek nice anı demek. Nayla Home bu fotoğraf karesinden ilhamla, keyifle tadını çıkartacağınız yaz sofraları yaratmak için yüzde yüz elde işlenen nakışlarla sofra tekstilleri yaratıyor.

İki ortağın güçlerini birleştirmesiyle hayata geçirilen ev tekstili ve dekoratif ürünler markası Nayla Home, naif ve şık stiliyle sofraları renklendiriyor. Geçmişten bugüne taşıdığımız el işi geleneklerini günümüzün sofralarına ve yaşam stiline uyarlayarak tasarımlarını gerçekleştirmeye özen gösteren, tüm ürünlerinin yüzde yüz elde işlenerek tasarlandığı Nayla Home, kurulan sofraların ev sahibinin tarzını ve stilini birebir yansıttığının altını çiziyor. Davete katılan misafirlerinizi özel hissettirmek için, birbirinden özgün ve yaratıcı, zanaat işi seçimler yapmak isteyenlere hitap eden Nayla Home, stilini modern ve geleneksel izlerin aynı potada eritildiği bir yaklaşım olarak tanımlıyor. Hem şık, hem rafine, hem yalın hem de özgün dokunuşlara sahip koleksiyonuyla Nayla Home’un hedefleri arasında Türk elişi sanatlarını dünyaya tanıtmak yer alıyor.