Bodrum’a yepyeni bir eğlence adresi: Itzá

Bodrum’u, dünyanın en popüler eğlence merkezleriyle yarıştıracak Itzá, eşsiz ambiyansı, zengin dünya mutfağı ve birbirinden keyifli müzik programıyla misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor. Yalıkavak’ta konumlanan mekan, eğlence dünyasının çok yakından tanıdığı başarılı isim Erkan Kara’nın işletmeciliğinde hizmet verecek.

Bodrum, yaz sezonuna bomba gibi giriyor. İki yıl süren pandemi döneminin ardından oldukça hareketli geçmesi beklenen yaz mevsiminde, Türkiye’yi dünya eğlence lokasyonlarıyla yarıştıracak yepyeni bir mekanla tanışmaya hazır olun.

Haziran ayında, Bodrum Yalıkavak’ta açılması planlanan Itzá, birbirinden lezzetli yemek menüsü ve kusursuz servisinin yanı sıra, Dj kabininde konuk edeceği yıldız isimlerle de muadili olanIbiza, Tulum ve Mykonos’taki eğlence kültürünü kendine göre uyarlayıp üst seviyeye çıkaracak.

Bodrum’da bir Erkan Kara imzası

İsmini Maya kültüründen alan mekanın işletme operasyonlarının başında, sektörün deneyimli ismi Erkan Kara bulunuyor.

Dünya mutfağından lezzetler

Beach, Roof, Restaurant olmak üzere, üç ayrı bölümden oluşan Itzá, restoran kısmında Akdeniz mutfağı ağırlıklı dünya mutfağı lezzetlerine yer verecek. Roof bölümü birbirinden özel etkinliklere ev sahipliği yaparken, beach kısmında dünyaca ünlü sanatçılar sergileyecekleri performanslar ile misafirlere keyifli bir şölen yaşatacak.

Birçok büyük DJ ile anlaşma yapan Itzá, sahne performansı ile misafirlerine eğlenceli dakikalar yaşatacak Satori, Claptone, Kadebostany gibi dünyaca ünlü ismi şimdiden açıkladı.