Dockers® İstanbul’daki Yeni Mağazasını Maltepe Piazza AVM’de Açtı!

1986 yılında Kaliforniya, San Francisco’da doğan, Casual Friday akımının mucidi Dockers®, sportif şık giyimle eş anlamlı bir dünya markası haline geldi. Konfordan ödün vermeyen şık ürünler sunmayı felsefe olarak kabul eden Dockers®, İstanbul’daki yeni mağazasını 1 Mart günü gerçekleşen etkinlikle Maltepe Piazza AVM’de açtı.

Dockers® İstanbul’daki Yeni Mağazasını Maltepe Piazza AVM’de Açtı!

Dockers®, yaklaşık 40 yıldır milyonlarca erkek ve kadının günlük stilini mükemmelleştiriyor, kullanıcılarına şıklıklarından ödün vermeyecekleri konforlu parçalar sunuyor. Dockers®’ın Maltepe Piazza AVM’de yer alan yeni mağazası 1 Mart itibarıyla hizmet vermeye başladı. Marka ile özdeşleşmiş stilde çok yönlülüğü odağına alan koleksiyonlar, kolaylıkla kombinlenebilen khaki pantolonlar, her yöne esneyen kumaşıyla tüm gün rahatlık sunan chinolar ve şıklık ile konforu bir arada sunan parçalar Dockers®’ın yeni mağazasında kullanıcılar ile buluşacak.

Dockers® İstanbul’daki Yeni Mağazasını Maltepe Piazza AVM’de Açtı!

Dockers® koleksiyonunda yer alan ister iş, ister günlük hayat veya isterseniz bir akşam etkinliğinde size rahatlıkla eşlik edecek çok yönlü stilleriyle dikkat çeken ürünler, zamanın ötesinde tasarımları ve yüksek kaliteleri ile uzun soluklu bir kullanım vadediyor.  Dockers®, Maltepe Piazza AVM’de açılan mağazası aracılığıyla kullanıcılarıyla buluşarak şıklık ve rahatlık arasındaki mükemmel dengeyi sunmayı hedefliyor.