Herbal Essences’ın ‘Sülfatsız Aloe & Bambu’ Serisiyle Saçlarınıza Esneklik Kazandırın!

İngiltere’nin doğadan ilham alan 1 numaralı doğal saç bakım markası Herbal Essences’ın özel formüllü ‘Sülfatsız Aloe ve Bambu’ serisiyle saçlarınız güçlenip ihtiyacı olan neme ve esnekliğe kavuşsun…

Herbal Essences’ın ‘Sülfatsız Aloe & Bambu’ Serisiyle Saçlarınıza Esneklik Kazandırın!

İlhamını ve gücünü doğadan alan saç bakım markası Herbal Essences, ‘Sülfatsız Aloe & Bambu’ serisiyle saçlarınıza ihtiyacı olan nem desteğini sağlıyor. ‘Sülfatsız Aloe & Bambu’ serisi, 6 kat fazla aloe barındıran etkili içeriği sayesinde saçlara güç ve esneklik sağlarken kırıkları onarıyor. %93 doğal kökenli* şampuan ve %94 doğal kökenli* saç kremi, saça ve saç derisine uygun pH dengeleriyle kullanıcılarına rahatlatıcı bir bakım rutini sunuyor.

Mevsim geçişlerindeki hava değişimleri sebebiyle saçlarımız yıpranıyor ve kuruyor. Herbal Essences’ın sülfat içermeyen Aloe & Bambu serisi, saçlarınıza esneklik kazandırarak onları güçlendiriyor. Aynı zamanda doğal içeriği sayesinde saçları nemlendiren şampuan ve saç kremi, saçlara yumuşaklık kazandırıyor. Saçları onararak kırıklara iyi gelen ‘Sülfatsız Aloe & Bambu’ serisi doğal bitki özleriyle saçlarınızın etkileyici bir şekilde kokmasını da sağlıyor. Bahar aylarında saçlarınız Herbal Essences’ın ‘Sülfatsız Aloe & Bambu’ serisiyle hayat bulsun!

Herbal Essences Aloe & Bambu serisiyle benzersiz duş deneyimi

İçeriği sayesinde saçları güçlendirip onlara ihtiyacı olan nem desteğini sağlayan Aloe & Bambu serisi, sülfat barındırmamasına rağmen iyi köpürme özelliği sayesinde iyi performans sağlayarak kullanıcılara keyifli bir duş deneyimi sağlıyor. 

Bitkiler hakkında dünya devlerinden biri olarak kabul edilen Royal Botanic Gardens, Kew iş birliği ile üretilen bu ürün boyalı saçlarda da güvenle tercih edilebiliyor.

Sülfatsız Aloe & Bambu serisiyle saçlara nem dengesi kazandırarak güçlendiren bakım:

  • Herbal Essences Sülfatsız Aloe & Bambu Şampuan: Sülfatsız içeriği ile saça ve saç derisine uygun pH dengesiyle eşsiz bir duş deneyimi sunuyor.
  • Herbal Essences Sülfatsız Aloe & Bambu Saç Kremi: Saçlara ihtiyacı olan nem dengesini kazandırarak saçları esnek hale getiriyor, koparak dökülmelerin önüne geçiyor.

* Saflaştırılmış su ve sınırlı işlem görmüş doğal kökenli bileşen maddeleri içermektedir.