Davetkar Yılbaşı Sofraları

Yeni yıl heyecanını hissettirecek bir çam ağacı, her köşeden göz kırpan ışıltılı detaylar, heyecan özenle hazırlanmış sofralar, pozitif enerji saçan taze çiçekler ve sevdiklerinizle paylaşacağınız tadı damağınızdan gitmeyecek leziz yemekler… Yeni yıl için geri sayıma başladığımız şu günlerde sofranızın nasıl giyineceğini planlamanın tam zamanı. KM Home Collection, yılbaşı koleksiyonuyla davet sofralarını taçlandırmaya geliyor.

Yeni yıl akşamına hazırlıklar günün ilk saatlerinde başlayacaktır. Evinizin farklı köşelerinde kutlama koreografileri yaratacağınız yılbaşı döneminin sembolik renkleri kırmızı, yeşil ve beyazı göz önünde bulundurarak hem yalın hem de şık bir koleksiyon yaratan KM Home Collection, birbirinden keyifli anıların yaşanacak sofralara imzasını atmaya hazır.

Yıllardır uluslararası düğünlere imzasını atan, kurduğu sofralarda Devlet Başkanlarını ve konuklarını KM Events imzalı etkinliklerde ağırlayan Meltem Tepeler’in, tasarımlarını kendi gerçekleştirdiği markası KM Home Collection, bu özel günle bütünleşen sembolik ifadeler, renkler ve desenlerle kurulan bir sofrayla davetlilerinize unutulmaz anlar yaşatacak.

Tarz olarak kendine zarif, zamansız ve narin bir stil benimseyen ve bu yalın yaklaşımı sofralara taşıyan KM Home Collection’nın tüm koleksiyonlarını Bebek’teki showroom’umuzda ya da online satış kanalımız olan www.kmhomecollection.com.tr’de bulabilirsiniz.