Yeni Yılı Bir Nefeste İyi Hissettiren Kokularla Karşılayın

Her yeni yıl, yepyeni hayalleri, hedefleri ve umutları da beraberinde getiriyor. Yeni yılda da yaşanacak anlar, unutulmaz kokularla hatırlanacak. Selin Kolonyaları, yeni kokularıyla yeni yıl tazeliğine ve ferahlığına kapı aralıyor.

Yeni başlangıçların, yeni umutların heyecanını beraberinde getiren bir yılbaşı daha hızla yaklaşıyor. Yeni bir seneyi sağlık, keyif ve neşeyle karşılamak herkesin dileği. Türkiye’nin koku hafızasında yer edinen ve kendine özgü limon kolonyası kokusu ile evlerimize giren Selin Kolonyaları, yeni yılda da yeni kokularıyla bir nefeste iyi hissettiriyor.

Selin Kolonyaları’nın parfümlü kolonya serisinde yer alan Kiraz Çiçeği, Mandalina, Ardıç, Çiçek Buketi, Okyanus Esintisi, Buz Ferahlığı, Hanımeli ve Lavanta, yıl boyunca ferahlamaya ve tazelenmeye ihtiyaç duyulan her an kolonya severlerin yanında yer alıyor.

Kiraz Çiçeği, yeniden doğuşu temsil ediyor. Günlük hayatta mükemmel bir ferahlatıcı olan Mandalina enerji ve canlılık verirken, adını bilgeliğin simgesi olan ve kendine özgü kokusuyla hatırlanan ağaçtan alan Ardıç, rahatlatıcı etkisiyle stresten uzaklaştırıyor. Doğadan alınan ilham ile üretilen Çiçek Buketi, birbirinden hoş çiçeklerin kokusunu taşıyor, huzur veriyor. Kalıcı kokusuyla ferah bir deniz havası oluşturan Okyanus Esintisi, sonsuzluk hissi sunuyor. Keskin ve keyif veren kokusu ile Buz Ferahlığı, serinlik ve berraklığı ile tazeliği hissetmenizi sağlıyor. Hanımeli hoş kokusuyla mest ediyor. Lavanta ise verdiği dinginlikle huzur kaynağı olurken yenilenmek ve ferahlamak isteyenlerin tercihi oluyor.

Tüm kolonyalarında 80˚ alkol bulunan Selin Kolonyaları, güzel kokarak temiz kaldığını bilmenin verdiği iç rahatlığı ile bir nefeste iyi hissettiriyor.