Daha Cesur Olmak İsteyenlerin Koleksiyonu: L’Avant Garde

Hayalleri için savaşan cesur ve girişimci kadınların markası Feel The Lotus, Extravagant ve Kıtsh akımlarından ilham alarak oluşturduğu yeni koleksiyonu L’AVANT GARDE’ı sevenleriyle buluşturuyor.

Mümkün olduğunca doğa ile iç içe çalışmaya özen gösteren Feel The Lotus‘un yeni koleksiyonu birden fazla ürün grubundan oluşuyor. İlk grubunda sezonun hitleri olan hayvan desenleri, suni deri parçalar ve cesur fuşya rengi ile 90’ların Avantgarde havasını anımsatıyor.

İkinci grupta ise Feel the Lotus’un tanıdık, eşsiz tasarımları ve mükemmel uyum sağlayan ceketlerinin yanı sıra blazer elbiseleri, şehirli çalışan kadınları bekliyor. Her yaştan ve her kesimden kadınlara hitap etmeyi hedefleyen marka, yelpazeyi biraz daha genişletip üçüncü grubu ile sokak stilinin olmazsa olmazı denim parçaların dünyasına adım atıyor.

L’avant Garde koleksiyonu İtalyan krepleri, timsah efektli deriler ve denim parçalarla  ofiste, sokakta ve tüm özel anlarında kadınların kurtarıcısı olmaya devam ediyor.

Feel The Lotus’un sürprizlerle dolu L’avant Garde koleksiyonu tüm Beymen satış noktalarında sizlerle buluşmayı bekliyor.