COSMED ile Annelere Sağlıklı Bir Cilt

Osmanlı’nın güzellik sırrı, harem kadınlarının parlak ve pürüzsüz bir cilt elde etmek için kullandıkları Çiğdem Çiçeği ile formüle edilmiş bir dermokozmetik markası olan COSMED Cosmeceuticals, Anneler Günü’nde de sağlıklı ve güvenilir ürünleriyle cilt sağlığını korumayı sürdürüyor.

Her geçen gün ekran başında geçirdiğimiz zaman artarken TV, bilgisayar gibi kaynaklardan yayılan zararlı yapay ışıkların cildimize verdiği zarar da çoğalmaya devam ediyor. Özellikle ekranlardan yayılan “mavi ışığın” olumsuz etkileri göz çevrelerinde morluk ve torbalanma olarak kendini gösteriyor. Yapay ışık kaynaklarının etkilerini minimuma indirmek ise çok kolay.

Kafein desteğiyle gözaltı morluklarına son

“Cosmed Revolution Detoxing Eye Contour Serum”, içeriğinde yer alan kafein ile gözaltı morluklarını azaltmaya yardımcı olurken, göz çevresine özel olarak formüle edilmiş aktif içerikleri ile de leke oluşumunu en aza indirip, leke görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Formülündeki “hyaluronic acid” ile gözaltındaki nem oranını artıran ürün, daha dolgun ve canlı bir görünüm sağlıyor.

Işıltılı bir göz çevresine sahip olmak için ne yapmalı?

Hem daha olgun bir cilde, göz çevresine sahip olanlar hem de derin ve mimik kırışıklıklarının görünümünü azaltmak isteyenlere özel bir çözüm: “Eye Contour Peptide BTX Cream.” Daha genç, ışıltılı ve nemli bir göz çevresine giden yolu açan kremle göz çevresindeki yaşlanma sürecini yavaşlatmak mümkün.

Daha canlı bir göz çevresi

İlk göz çevresi kırışıklıklarının ve mimik çizgilerinin oluşumunu azaltmak amacıyla geliştirilen “Moisturizing Eye Sorbet”in içerdiği antioksidanlar ve peptidler sayesinde daha canlı bir göz çevresi kavuşmak çok kolay.