Ayakkabı Dünyası, Sezona Yeni Koleksiyonu ile AdımAt’tı!

Ayakkabı Dünyası; Provoq, Eclipse ve Kiddo’nun 2022 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nu tanıttığı lansmanda modaseverlerle bir araya geldi. Pınar Altuğ, Aslı Şen, Aslıhan Doğan Turan, Gizem Hatipoğlu, Mert Vidinli, Seda Önder, Ayşe Kucuroğlu, Yasemin Yürük, Gülnur Güneş, Raşit Bağzıbağlı, Bedirhan Soral, Merve Oflaz, Burcu Şendir, İlknur Soydaş, Buket Aydın ve Yasemin Yürük gibi ünlü isimlerin yoğun ilgi gösterdiği etkinliğe koleksiyonun ve katılımcıların şıklığı damga vurdu.  

2022 İlkbahar-Yaz sezonuna şık, ışıltılı ve göz alıcı yeni koleksiyonuyla adım atan Ayakkabı Dünyası, ayakkabı modasına yön veren tasarımlarını ünlü isimlerle buluşturdu. Momo Bebeköy’de düzenlenen yeni koleksiyon lansmanına Pınar Altuğ, Aslı Şen, Aslıhan Doğan Turan, Gizem Hatipoğlu, Mert Vidinli, Seda Önder, Ayşe Kucuroğlu, Yasemin Yürük, Gülnur Güneş, Raşit Bağzıbağlı, Bedirhan Soral, Merve Oflaz, Burcu Şendir, İlknur Soydaş, Buket Aydın ve Yasemin Yürük gibi pek çok tanınmış isim de yoğun ilgi gösterdi. Ayakkabı Dünyası’nın yeni koleksiyon lansmanında 2022 İlkbahar-Yaz modelleri, gökyüzü ve yıldızlardan esinlenen parıltılı ve iddialı tasarımlarıyla dikkat çekti.

Ayakkabı Dünyası’nın yeni koleksiyonu rengarenk ve ışıltılı bir sezonun kapısını aralıyor. Moda tutkunlarını sezonun trend renklerinin ve yıldızlardan ilham alan parlak detayların hakim olduğu bir sezon bekliyor. Provoq’un yeni koleksiyonunda yer alan taşlar ve saten kumaşlar kadınların her gününü özel kılarken zamansız görünümü tercih eden kadınlar siyah, beyaz ve nude renklerle kombinlerini gündüzden geceye taşıyor. Yaz kombinlerinin vazgeçilmezlerinden babet, terlik, stiletto, kalın tabanlı sandalet ve sneaker’lar ise Provoq’un yeni koleksiyonunda öne çıkıyor.

Eclipse, yenilikçi detaylarıyla rahatlığın yanı sıra şıklığa da vurgu yapıyor. Kadınlar ister klasik koyu renklerle ister metalik veya soft tonların hakim olduğu modellerle yaz modasına uyum sağlıyor. Kiddo ise göz alıcı detayları ve capcanlı renkleriyle çocukları cıvıl cıvıl bir sezon için karşılıyor.

Provoq, Eclipse, Kiddo ile farklı markalara sahip en trend ayakkabılar, Ayakkabı Dünyası’nda sizleri bekliyor. Ayakkabı Dünyası 2022 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nu keşfetmek için ayakkabidunyasi.com.tr adresini ve Ayakkabı Dünyası mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.