Baharı Arınarak ve Güzelleşerek Karşılayın

İstanbul’un ilk JW Marriott oteli olma özelliğini taşıyan JW Marriott Istanbul Bosphorus, tarihi Yarımada’yı kucaklayan, Galata Kulesi, Adalar, Haliç, Kız Kulesi dahil boğazı ve İstanbul’u panoramik gören muhteşem manzarası, modern, rafine, zarif ve konforlu odaları kadar, her biri farklı bir etkiye sahip birbirinden özel bakımları, hamam terapileri, masajları, cilt bakımlarıyla ünlü SPA merkezi Spa at JW Istanbul ile yeni sezonda hem bedenen, hem de ruhen yenilenmenin keyfini yaşatıyor.

İstanbul’un hikayesinde önemli bir değeri olan semtlerden Karaköy’ün Boğaz kıyısında yer alan ve 180 yıl önce İtalyan mimarlar tarafından inşa edilen tarihi Veli Alemdar Han’ın tarihi dokusu bozulmadan yenilenmesiyle hayat bulan JW Marriott Istanbul Bosphorus, eşsiz İstanbul ve boğaz manzarası, heyecan yaratan yiyecek ve içecek noktaları, rafine, modern, zarif ve konforlu odaları, ruhu arındıran Spa at JW Istanbul spa alanı ile İstanbul’da ihtiyaç duyulan ne varsa hepsini tek bir çatı altında yaşatıyor. Bir otel olmasından ziyade tarihi hikayesinden de yola çıkılarak, içinde barındırdığı restoranları, barları, cafeleri gibi birbirinden farklı deneyimler yaşatan alanlarıyla da tam bir yaşam merkezi olan JW Marriott Istanbul Bosphorus, bedenen ve ruhen yenilenmek, baharı tüm tazeliği ile arınarak ve güzelleşerek karşılamak isteyenleri Spa at JW Istanbul’un bakımlarını keşfe davet ediyor.

İmza Bakımlar, İmza Terapiler ile Kusursuz Bir SPA Deneyimi…

Her biri konusunda uzman terapistlerin yer aldığı ve kendi kategorisinde sunduğu hizmetleriyle en ayrıcalıklı SPA deneyimlerini yaşatan Spa at JW Istanbul’da özenle hazırlanmış hamam ve sauna, buhar odaları, terapi odaları, dinlenme alanları, özel SPA süitleri yer alıyor. Kişiye özel SPA deneyimleri ve imza bakımları ile ünlü Spa at JW Istanbul’un misafirlerine sundukları arasında aromatik masajlar, yoğun kas masajı, stres giderici masaj, çakra volkanik sıcak taş masajı, kişiye özel Spa at JW Istanbul imza masajı, Bali masajı, müstakbel anne masajı, aromatik güllü Türk hamamı, klasik Türk hamamı, hamam keyfi, Griffin ruhu, Spa at JW Istanbul klasiği, çiftler için özel Griffin terapisi, ekspres sırt masajı, ekspres köpük masajı, refleksoloji, kişiye özel parlaklık bakımı, aromatik cilt bakımları, vazgeçilmez güllü cilt bakımı, derin temizleyici cilt bakımı gibi seçenekler bulunuyor.

Güllerden Gelen Ayrıcalıklı Cilt Bakımı ile Sezon Güzelliği…

Baharın gelişinin yaşandığı şu günlerde sezona da güzel ve bakımlı hazırlanmak önem taşıyor. Güllerin özlerinden aldığı güçle birbirinden özel ve imza bakımlar sunan Spa at JW Istanbul Vazgeçilmez Güllü Cilt Bakımı ile yeni sezona tam da bahar keyfinde hazırlanmak isteyenleri ağırlıyor. Gülün yenileyici özellikleriyle yenilenmiş ve tazelenen ciltlere imza atan Spa at JW Istanbul Vazgeçilmez Güllü Cilt Bakımı tüm cilt tipleri için oldukça değerli bir bakım özelliği taşıyor. Kuru, narin, atopik ve ince dokulu ciltlerin ihtiyaç duyduğu özeni, nemi de sağlayan Spa at JW Istanbul Vazgeçilmez Güllü Cilt Bakımı sağlıkla ışıldayan, canlı, ipek kadar yumuşacık görünümler yaratıyor. Gülün zarif kokusuyla ruhu da dinlendiren Spa at JW Istanbul Vazgeçilmez Güllü Cilt Bakımı terapi sırasında kan dolaşımını arttırarak, hücre yenilenmesini de destekliyor. Tek seansta pürüzsüz, sağlıkla ışıldayan, canlı, ipek kadar yumuşak bir görünüme imza atan Spa at JW Istanbul Vazgeçilmez Güllü Cilt Bakımı terapi sonrası ruhen ve zihnen de rahatlamayı sağlayarak merkezin en gözde bakımları arasında öne çıkıyor.