Cosmed Atopia Cleansing Oil 1 Litrelik Yeni Boyutuyla Satışta

Her bir ürününü, güçlü ve uzun araştırmalar sonucunda, dünya standartlarında üreterek eczacı ve dermatologların tavsiyeleriyle son kullanıcıya ulaştıran COSMED Cosmeceuticals’in yeni yıldaki ‘büyük sürprizi’ 1 litrelik yeni boyutuyla Cosmed Atopia Cleansing Oil. Atopia Protecting & Moisturizing Cream ve Hydrating Milky Cleanser’la kusursuz bir cilt koruması sağlayan COSMED’le cildiniz bu kışı çok kolay geçirecek.

Osmanlı’nın güzellik sırrı olan, harem kadınlarının parlak ve pürüzsüz bir cilt elde etmek için kullandıkları Çiğdem Çiçeği ile formüle edilmiş dermokozmetik markası COSMED, cildinizi koruma altına almaya devam ediyor.

Fenomen temizleme yağı şimdi 1 litre

COSMED’in en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alarak kısa sürede viral olan Atopia Cleansing Oil artık 1 litrelik yeni boyutunda.  Atopi eğilimli ciltler dahil tüm cilt tiplerinin yüz ve vücut ürünü olarak kullanabildiği temizleme yağı bebeklerin cilt temizliği için de uygun.  Soğuk havalarda kuruyarak pul pul olan ciltlere sağlıklı bir çözüm sunan ürün, içerdiği nemlendirici ve onarıcı yağ özleri sayesinde tahriş olmuş cildin yatıştırılmasına ve gerginlik hissi kaynaklı rahatsızlıkları gidermeye de yardımcı oluyor.

Kış sezonuna özel rutin bakım

Atopia Protecting & Moisturizing Cream, soğuk havanın kurutucu ve hassaslaştırıcı etkilerinden korunmak isteyenlere, kışın cilt bakımını minimal rutinle tamamlayabilecekleri bir çözüm sunuyor.  Ürün, içerdiği omega yağ asitleri ile cildi çevresel etmenlere karşı korurken nem kaybını da engelliyor. Cildin nem kapasitesini artıran krem, patentli içeriği ile tahriş olmuş cildi yatıştırıyor.

Sütün nemlendirici etkisi

Hydrating Milky Cleanser ile soğuğun kurutucu ve hassaslaştırıcı etkilerinden cildi korumak artık çok kolay. Ciltte kuruluk kaynaklı oluşan deformasyonların onarılmasını sağlayan e vitamini, iltihap karşıtı etki gösteren kenevir tohumu yağı ve içerdiği Squalane ile nem kaybı yaşayan, normalden karmaya tüm cilt tiplerinin günlük kullanımına uygun temizleyici, kış aylarındaki en büyük yardımcınız olacak.