COS SONBAHAR/KIŞ 2017 KOLEKSİYONU HEYECAN VERİYOR

Stilinde tasarıma önem verenlerin vazgeçilmez adresi COS yeni sezon koleksiyonu iki farklı yönü keşfe çıkıyor. Bu yönlerden birinde mimari çizgilerden ilham alan yeni orantılar ve yumuşak formlu dikimler dikkat çekiyor. Diğerinde ise geometrik drapeler ve zengin dokularla yapılan denemelerle klasik parçalara yeni yorumlar katılıyor.

Kadın giyimde dikimin etkisinin belirgin olduğu koleksiyondaki kreasyonlar, modern bir yaklaşımla tasarlanmış: bordo yünlü karışımı takım elbisenin erkek giyiminden esinlenilen hacimli pantolonun paçaları yerde drapeli bir görünüm yaratıyor; yine şık dikimli, fermuar detaylı yünlü karışımı bir üst parça fildişi rengi ipek gömlekle tamamlanıyor. Uzun, yumuşak formlu kolsuz bir yelek, rahat kumaşıyla çabasız bir stile katkıda bulunuyor.

Mimari çizgilerden esinlenen ve endüstriyel referanslardan yararlanan koleksiyon, siluetlerin ve detayların orantılarıyla denemeler yapıyor. Abartılı ceket yakaları, manşetler ve kesikler, preslenmiş hissi veren keskin pililer ve geometrik şekiller kullanılıyor.

Aksesuarlar da yaratıcı ve geleceğe dönük; köşeli burunlu ve bağcıklı koyu kırmızı ayakkabılar, geometrik topuklarıyla başrolü alırken omuza asılan biçimli bir deri çanta ve abartılı tokalı bir kemer aynı kırmızı tonlarıyla eşlik ediyor.

Koleksiyonun öne çıkan parçaları için galeriye göz atın..

COS_AW17 Campaign Women HR 5