Chapters, Zarif Tasarımlarıyla Hayatınızı Kolaylaştırıyor!

Marka yolculuğuna ajanda ve wedding planner tasarlayarak başlayan CHAPTERS, gün geçtikçe koleksiyonunu genişletiyor. Kırtasiye ürünlerine Home koleksiyonu ile mumlar, kupalar ve sabunluk setleri ekleyen CHAPTERS’ın amacı; her yaştan insanın keyifle kullanacağı, hayatı kolaylaştıran ve her anınızı özel kılan ürünler tasarlamak.

Chapters, Zarif Tasarımlarıyla Hayatınızı Kolaylaştırıyor!

2017 yılında Günce Kazazoğlu tarafından İzmir’de kurulan Chapters, zarif tasarımların kalite ile birleştiği ofis ve yaşam ürünlerini stil sahibi insanlarla buluşturuyor.

Wedding planner, ajanda, seyahat aksesuarları ve kalemler gibi günlük hayatınızı organize ederken kullanacağınız ürünlerin dışında, Home koleksiyonuyla yaşam alanlarına da dokunan Chapters, güne en sevdiğiniz kupayla başlamanız için yepyeni bir bardak koleksiyonu satışa sundu. CHAPTERS’ın sade ve zamansız stiline yakışan bu el yapımı seri, eğlenceli mottolarla süslenmiş. Ayrıca hediye kutuları içinde gönderilen ürünlerin monogram hizmetiyle kişiselleştirilebilir olması, Chapters ürünlerinin harika bir yılbaşı hediye seçeneği olmasını sağlıyor.

Home koleksiyonunun bir diğer üyesi mumlar, %100 soya mumu ile kendi stüdyolarında el dökümü olarak hazırlanıyor. Kurşunsuz fitiller ve premium esansiyel yağlarla hazırlanan vegan mumlar, ftalat ve petrol içermediği için siz, sevdikleriniz ve evcil hayvanlarınız için güvenle soluyabileceğiniz bir ortam sağlıyor.

Chapters, Zarif Tasarımlarıyla Hayatınızı Kolaylaştırıyor!

Sabun ve deterjanlarınızı renkli plastik şişelerden kurtarmak ve plastik kullanımını azaltmak için de CHAPTERS, harika bir sıvı sabun seti tasarlamış. Cam gövdesi ve altın rengi metal pompası ile, zarif olduğu kadar dayanıklı da olan bu sıvı sabun setleriyle, mutfak ve banyonuza modern ve zarif bir dokunuş yapabilirsiniz.

Ajanda ve planner gurusu olan CHAPTERS, 2024’ü daha organize karşılamak isteyenler için de onlarca seçenek sunuyor. Vegan deriden üretilen ajanda ve planlayıcıların her biri el yapımı. Üstelik bir sonraki sene, sadece yeni bir refill satın alarak ajandanızı yıllarca kullanabiliyorsunuz. CHAPTERS kullanıcılarının çok sevdiği monogram servisiyle de baş harflerinizi yazdırarak planlayıcınızı kişiselleştirebilir ve sevdiğiniz birine tamamen ona özel bir hediye edebilirsiniz.

Markanın tüm ürünlerini www.chapters.com.tr adresinden sipariş edebilirsiniz.