CeraVe’den Yeni Dijital Kampanya: CeraVe Türkiye Seçmeleri

Dermatologlar tarafından geliştirilen uzman cilt bakım markası CeraVe ’nin yeni filmi, dijital platformlarda yayınlanmaya başladı.  

Cerave’den Yeni Dijital Kampanya: Cerave Türkiye Seçmeleri

Dünyaca ünlü aktör Michael Cera’nın rol aldığı ve bu yıl 58.’si düzenlenen Super Bowl’da birinci seçilen markanın esprili global reklamına atıfta bulunan filmde, 3 temel seramid ile geliştirilen, Hyalüronik Asit içeren uzman formülüyle cilt bariyerinin onarılmasına yardımcı olan CeraVe Nemlendirici Krem, başrolde yer alıyor. 

Ünlü sanatçı Nükhet DuruDermatolog Uzman Doktor Emin Soyer, ünlü influencerlar Ceren Morova, Ogün Alibaş ve Soğuk Savaş ekibinin “CeraVe’nin Türkiye Seçmeleri” için ekran karşısına geçtiği dijital kampanyada çekimlerin eğlenceli backstage’leri izleyici ile buluşuyor. 

Kampanya, markanın “Cildin Kurur CeraVe Korur” sloganı ve “dermataloglar tarafından geliştirildi” ana mesajlarının altını çizerken, içerdiği 3 temel seramid ile pazarda ayrışan CeraVe Nemlendirici Krem’e de vurgu yapıyor.

21 Mart itibariyle Instagram, Facebook, TikTok, YouTube’da bir ay süre ile yayınlanacak olan Havas İstanbul’un imzasını taşıyan kampanyanın yönetmen koltuğunda Ferit Katipoğlu yer alıyor.