BEYONCÉ’NİN FACETIME İLE GÖRÜŞTÜĞÜ KANSER HASTASI HAYRANINDAN ÜZÜCÜ HABER

Geçtiğimiz hafta özlediğimiz insanlık sahnelerinden birine şahit olmamızı sağlayan bir FaceTime görüşmesi vardı. Ünlü pop yıldızı Beyoncé, nadir rastlanan bir kanser türüne yakalanan Ebony Banks’in ona olan hayranlığını Twitter hashtag’leri sayesinde duyunca, duruma uzaktan bakmakla yetinmemiş ve Ebony Banks’le konuşmak için harekete geçmişti.

Ebony-Banks-BeyonceEbony’nin çok erken başlayan hayat mücadelesinde ona destek olan birçok arkadaşı ve ailesi sayesinde hızla yayılan istek, Beyoncé’nin Ebony’yi aramasıyla kalpleri ısıtan bir hal almıştı. Birbirleriyle sevgilerini, iyi dileklerini paylaşan ikili gözlerimizi nemlendiren samimi bir konuşma yapmıştı. Ebony’nin konuşmadan ne kadar mutlu olduğunu görmek bizi bir kez daha Beyoncé’nin sıcak kalbine hayran bırakırken, çok üzücü bir haber geldi.

Beyoncé’nin telefonla görüntülü olarak konuştuğu hayranı Ebony Banks maalesef konuşmadan birkaç gün sonra, kansere karşı verdiği mücadeleyi kaybetti.

Son günlerini yaşayan hayranına koca yüreğini açan Beyoncé ve konuşmadan geride kalan anılar Ebony’nin ailesi ve arkadaşlarına kalan ufak teselliler oldu.

Işıklar içinde uyu Ebony!

https://www.youtube.com/watch?v=oBA40TBUBJw