H&M TÜRKİYE’NİN ONLINE MAĞAZASI AÇILDI

Kaliteli ve sürdürülebilir modayı en iyi fiyatla sunan H&M, Türkiye’de online mağazasını açtı. Üstelik %50’ye varan açılış fırsatları ve ücretsiz kargo ile birlikte!

H&M Spring Fashion_Kaliteli ve sürdürülebilir modayı en iyi fiyatla sunan H&M, Türkiye’de uzun zamandır beklenen online mağazasının açtı! Bugün başlayan online satışla birlikte H&M tüm takipçilerine tek tıkla ulaşılabilen modayı getiriyor.

H&M online mağazası, mağazadaki koleksiyonların aynılarını sunarak, kadın, erkek, çocuk ve gençlere yönelik ürünlerini içerecek. Bunun yanı sıra yıl boyunca sadece online mağazaya özel bazı ürünler yer alacak.

Online mağaza aynı zamanda H&M Home’u da içerecek. H&M’in moda ve eğlence yaklaşımının iç dekorasyon ürünlerinde hayat bulduğu özel konsept H&M Home, Türkiye’nin her yerinden en iyi fiyatla alınabilecek.

“Türkiye’de online satışa başlıyor olmaktan çok heyecan duyuyoruz. Her zaman Türkiye pazarına olan inancımızın altını çizdik ve şimdi bu yeni yatırımımızla Türkiye’nin her yerindeki insanlara tek bir tıklama ile, telefon, tablet, bilgisayar nereden isterlerse modamıza ulaşma imkanı sunuyoruz.’’ diyor H&M Türkiye Ülke Müdürü Thomas Coellner.

H&M, online mağazasının açılışını kutlamak için H&M Moda Haberleri’ne üye olan herkese sepetlerindeki bir üründe %25 indirim sunuyor. Ayrıca, sitedeki bazı ürünlerde %50’ye varan indirim ve 1 hafta süreyle ücretsiz kargo fırsatları da tüm moda severleri bekliyor.

Hm.com’daki online alışveriş tam anlamıyla bir H&M deneyimi sunacak. Müşteriler en son koleksiyonları görebilecek, H&M Magazine’den ilham alacak, H&M Moda Haberleri’ne kaydolarak özel indirim ve promosyonlardan yararlanabilecekler ve diğer H&M fanlarıyla sosyal medya üzerinden iletişimde olabilecekler. H&M ile ilgili sevilen her şey Türkiye’de artık bir tık uzaklıkta.