Benri Güneş Ürünleri ile Güneş Işınlarına Karşı Güçlü Koruma

Gratis’in öne çıkan markalarından Benri’nin güneşe karşı maksimum koruma sağlayan yeni güneş ürünleri satışa sunuldu. Güneş yanıklarını engelleyen formülü ve yüksek derecede suya dayanıklı yapısıyla uzun süre etkili koruma sağlayan Benri güneş bakım ürünleri arasında; tüm ciltlere özel güneş sütü, güneş sonrası losyon, bronzlaştırıcı sprey, güneş koruyucu sprey ve çocuklar için de koruyucu güneş spreyi yer alıyor.

Benri’nin UVA ve UVB ışınlarına karşı yüksek koruma sağlayan yeni güneş ürünleri, zengin içerikleriyle cildi her mevsim zararlı güneş ışınlarından koruyor ve cilde eksiksiz bir bakım sunuyor. Cildi güneş hassasiyetinden korurken koyu leke oluşumunu da önleyen Benri güneş ürünleri, cildi nemlendiriyor ve parlatıyor. Her mevsim güneşin zararlı etkilerini tolere etmeye yardımcı olan Benri güneş ürünleri, yüksek derecede suya dayanıklı yapısıyla da öne çıkıyor. 

Hem yetişkinler hem de çocuklar için sunulan Benri güneş ürünleri ise şöyle;

Benri Güneş Sütü

Benri Güneş Sütü’ nün; ferahlatıcı, nemlendirici, bronzlaştırıcı ve hassas olmak üzere 4 farklı çeşidi bulunuyor. 

Benri Güneş Sütü ürünleri, 50 faktör özelliği sayesinde hassas, çok hassas ve normal ciltlerde etkili bir koruma sağlıyor. İçeriğindeki pantenol ve gliserin ile cildi nemlendirirken UVA ve UVB filtreleri ile de güneş yanığı oluşumunu engelliyor. Yüksek derecede suya dayanıklı formüle sahip Benri Güneş Sütü ürünleri, 380 TL’den satışa sunuluyor.

Benri Güneş Sonrası Losyon

Benri Güneş Sonrası Losyon, %5 oranındaki yüksek pantenol içeriğiyle cildin nemlenmesine destek oluyor. İçeriğindeki aloe vera sayesinde cildi beslerken ferah bir his sağlıyor. Ciltte kolay emilen ve yağlı bir his bırakmayan Benri Güneş Sonrası Losyon, 200 TL’den satışa sunuluyor.

Benri Yoğun ve Hızlı Bronzlaştırıcı Sprey

Benri Yoğun ve Hızlı Bronzlaştırıcı Sprey, ultra hafif formülü, karamel ve buriti yağı içeriğiyle kısa sürede istenilen bronzluğa ulaşmayı sağlıyor. Ayrıca, içeriğindeki E vitamini ve gliserin ile cilde canlı bir görünüm kazandırıyor. Cilt esnekliğini arttıran ve bronzluğun etkisini uzatan Benri Yoğun ve Hızlı Bronzlaştırıcı Sprey, 210 TL’den satışa sunuluyor. 

Benri Koruyucu Güneş Spreyi

Benri Koruyucu Güneş Spreyi ’nin, nemlendirici koruma ve hassas koruma olarak iki farklı çeşidi bulunuyor. 

Benri Nemlendirici Koruma Spreyi, 50 faktör özelliği sayesinde cildi UVA ve UVB ışınlarına karşı koruyor. Benri Hassas Koruma Güneş Spreyi ise çok hassas cilde sahip ve güneş ışınlarına karşı duyarlı olan kişiler için özel olarak geliştirilmiş formülüyle yüksek koruma sağlıyor. Yüksek derecede suya dayanıklı formülüyle suyla temasında bile etkili bir koruma sağlayan Benri Koruyucu Güneş Spreyleri, 410 TL’den satışa sunuluyor. 

Benri Yüksek Korumalı Çocuk ve Bebek Güneş Spreyi

Çocuklar ile bebeklerin hassas ve güneş ışınlarına karşı duyarlı ciltleri için özel olarak geliştirilen Benri Yüksek Korumalı Çocuk ve Bebek Güneş Spreyi, 50 faktör koruması ile tam koruma ve bakım sunuyor. Suya dayanıklı formülüyle çocukların hassa ciltlerini uzun süre güneşin zararlı ışınlarından güvenle korunmasını sağlayan Benri Yüksek Korumalı Çocuk ve Bebek Güneş Spreyi, 399 TL’den satışa sunuluyor.