Herbal Essences ile Yazın Ruhunu Saçlarınıza Taşıyın

Herbal Essences’ın doğadan ilham alan ‘Sülfatsız Yatıştırıcı Aloe’ serisi, yasemin kokusuyla duyularınızı canlandırırken saçlarınızı neme doyurup yıpranmasını önlüyor. Bilimsel olarak mod yükselten* kokularıyla benzersiz bir saç bakım deneyimi yaşatacak. ‘Sülfatsız Yatıştırıcı Aloe’ serisi ile bu yaz saçlarınız canlansın.

Yaz mevsimi saçlarınız için bazı yıpratıcı etkileri beraberinde getirir; zararlı UV ışınları ve tuzlu deniz suyu ile saçlarınız doğal nemini kaybedip kuruyup kırılabilir. Herbal Essences, ‘Sülfatsız Yatıştırıcı Aloe’ serisiyle saçlarınıza ihtiyacı olan nem desteğini sağlıyor. ‘Sülfatsız Yatıştırıcı Aloe’, saçlarınızı neme doyurmanın yanı sıra yazın getirdiği yıpranmalara karşı saçlara güç ve esneklik sağlayıp yıpranmaları önlüyor. Ayrıca içerdiği doğal kökenli bitki özleriyle saçlarınızın etkileyici bir şekilde kokmasını da sağlıyor. PETA tarafından onaylanmış; hayvan dostu ve %97 doğal kökenli** şampuan ve %96 doğal kökenli** saç kremi, saça ve saç derisine uygun pH dengesi ile kullanıcılara rahatlatıcı bir saç bakım rutini sunuyor. 

Özenle seçilen aloe, yasemin ve bitki bazlı içeriklerle zenginleştirilmiş olan bu seri özellikle dalgalı ve bukleli saç tiplerinin ihtiyaçlarına yönelik tasarlandı. ‘Sülfatsız Yatıştırıcı Aloe’ şampuan, vegan formülü ile silikon ve sülfat barındırmamasına rağmen iyi köpürme özelliği sayesinde saçlarınızı nazikçe temizlerken rahatlatıcı bir saç bakım deneyimi sağlıyor. Her yıkamada saçınızdaki yıpranmayı onararak saçlarınızı güçlendiriyor, saç derinizi yatıştırırken hacimli ve nemli saçlara kavuşmanızı sağlıyor. Saç kremi ise şampuanının tamamlayıcısı olarak, kuru ve nemsiz saçları derinlemesine nemlendirip yumuşacık yapıyor ve kolayca şekil almasını sağlıyor. Ayrıca saç kremi, ister durulanarak ister durulanmayarak kullanılabiliyor.

Herbal Essences ‘Sülfatsız Yatıştırıcı Aloe’ serisiyle benzersiz bir saç bakım deneyimi 

Duyularınızı canlandıran kalıcı kokuları ve doğal içerikleriyle kullananları hayal ettikleri saçlara kavuşturan Herbal Essences, ‘Sülfatsız Yatıştırıcı Aloe’ serisi ile saç bakımını yepyeni bir boyuta taşıyor. Doğal bitki özleriyle saçlarınızın etkileyici bir şekilde kokmasını sağlayan bu seri ile saç bakım rutininizi eşsiz bir aromaterapi deneyimine dönüştürebilirsiniz. Bu seri, karşı konulmaz kokusu ile hem modunuzu* yükseltecek hem de içerdiği güçlü ve doğal özlerle yaz mevsiminin yarattığı hasarlara karşı saçlarınızın korunmasına katkıda bulunacak!

Herbal Essences Sülfatsız Yatıştırıcı Aloe Şampuan: 319.90 TL***

Herbal Essences Sülfatsız Yatıştırıcı Aloe Saç Kremi: 319.90 TL***

*Çok modelli bilimsel araştırmalardan yararlanmıştır.

**%97 doğal köken (%83 saflaştırılmış su ve %14 doğadan elde edilmiş içerikler) kalan %3 ise iyi bir kullanım deneyimi ve ürün stabilitesi içindir. Doğadan elde elde edilmiş içerikler, doğal köken materyallerin %50’den fazlasını muhafaza etmektedir.

***Fiyatlandırma ile ilgili nihai karar perakendeciye aittir.