Bella Hadid Setlere Geri Döndü!

Ünlü model Bella Hadid geçtiğimiz günlerde işine 5 ay ara vermesine sebep olan Lyme hastalığı ile ilgili Instagram hesabında paylaşımlar yapmıştı. Bella, 9 Ağustos 2023 tarihinde TikTok platformunda yayınladığı video ile setlere geri döndüğünü açıkladı!

Bella Hadid Setlere Geri Döndü! / @bellahadid

Bu yıl hastalığı sebebiyle Met Gala dahil birçok etkinliğe katılamayan Bella Hadid sevenleri tarafından oldukça özlenmişti. Instagram gönderilerinde sağlığın en büyük zenginlik olduğunun ve yaşadığı acıların onu bugün olduğu kişi yaptığının altını çizen Hadid, bu süreçte yanında olan doktor ve hemşireleri dahil herkese de teşekkürlerini iletiyor.

@babybella777

First day back on set in 5 months!

♬ Sprinter Dave x Cench – Spotify Audios

Tiktok paylaşımında ilk olarak denizkızı saç kesimi dikkatleri çekerken görünümünde tercih ettiği ince askılı ve önü bağcıklı beyaz üst; havalı saç görünümünü sollayıp tüm dikkati üzerine topluyor.  Beyaz şort ve pembe ayakkabılarıyla kombinini tamamlayan Hadid, makyajında altın yansımalı göz farı ve mat ten ruj tercih ediyor.

Bu yaz TikTok’da oldukça trend olan denizkızı saç kesimine siz de sahip olmak istiyorsanız bunu kuaförünüzden isteyebilirsiniz. Saçınızı kestirmek istemiyor yine de bu görünümü taşımak istiyorsanız dalgalı saçlarınızın dibine tuzlu su püskürtmek ve hacmi bu şekilde sağlamak aynı görünümü yakalamanıza yardımcı olabilir.