BEE’O İLE SEVGİLİLER GÜNÜNÜ DOĞAL VE ÖZEL KILIN!

Türkiye’nin ilk ve tek inovasyon ödüllü Anadolu propolisi üreticisi BEE’O, Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılmak için özel hediyeler sunuyor!

BEE’O İLE SEVGİLİLER GÜNÜNÜ DOĞAL VE ÖZEL KILIN!

Bir Sana Bir Sevdiğine! Sevgililer Günü’ne Özel En Doğal Hediyeler BEE’O’dan…

Sevgililer Günü’nde hediye arayışında olanların tercihi, sevgiliye en güzel ve en özel hediyeyi seçmek oluyor. Özellikle doğal ürünlere olan ilgi, tercih edilen hediyelere de yansıyor. Türkiye’nin ilk ve tek inovasyon ödüllü Anadolu Propolisi üreticisi BEE’O, Sevgililer Günü için hem doğallık hem de sağlık dolu hediyeleri, BEE’O Sevgililer Günü Hediye Paketleri olarak 2 farklı seçenekle sunuyor. İşte bu özel gününüzü sevdiklerinizle beraber kutlamanın en doğal yolu…

Erkek Sevgiliye Sevgililer Günü Hediyesi: “Beyler Bu Pakete Bayılacak!”

BEE’O UP Arı Sütü Shot: BEE’O UP Arı Sütü Shot, arı sütünden gelen değerli 10-HDA ve royalaktin bileşenleri ile patentli saf Anadolu propolisinin fenolik ve flavonoidlerini, kırmızı ginsengin ginsenosidleri ile bir arada sunarak beslenmenize değer katıyor! Tamamen doğal yenilikçi formülü ile zirvede olmayı sevenlerin tercihi!

BEE’O Erkek Doğal Roll-on: BEE’O Doğal Roll-on, patentli saf Anadolu propolisi ve non-nano mineral çinko ile kötü koku oluşumunu doğal olarak engellerken shea yağı ile cildinizi besliyor. Alüminyum, alkol, renklendirici ve GDO içermeyen BEE’O Doğal Roll-on, gün boyu ferah hissetmeyi sağlıyor. %100 doğal formülü dermatolojik olarak test edilmiştir.

BEE’O UP Propolis Arı Sütü Polen Tablet: Anadolu Propolisi, arı sütü ve polenin besleyici özellikleri BEE’O UP Propolis Arı Sütü Polen Tablet’te birleşiyor! Katkı maddesi ve GDO içermeyen BEE’O Doğal Tabletler, keçiboynuzu ile tatlandırılmış. Yetişkinlerin sabah 1 tablet, akşam 1 tablet olmak üzere günde 2 tablet tüketmesi tavsiye ediliyor.

Kadın Sevgiliye Sevgililer Günü Hediyesi: “Güzelliğine Güzellik Katacak!”

BEE’O Kolajen Shot: Anadolu propolisini, çilek suyu, nar suyu, ham bal, tarçın ve yüksek emilimli Tip1-Tip3 hidrolize sığır kolajeni ile buluşturan BEE’O Propolisli Kolajen Shot; lezzetli içimiyle cildinizi destekleyerek ince kırışıklıkların görünümünü azaltıyor ve güzelliği doğal yollardan destekliyor. İçeriğindeki doğal C vitamini, cildin normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna katkıda bulunur.

BEE’O Kadın Doğal Roll-on: BEE’O Doğal Roll-on, patentli saf Anadolu propolisi ve non-nano mineral çinko ile kötü koku oluşumunu doğal olarak engellerken shea yağı ile cildinizi besliyor. Alüminyum, alkol, renklendirici ve GDO içermeyen BEE’O Doğal Roll-on, gün boyu taze ve ferah hissetmeyi sağlıyor. %100 doğal formülü dermatolojik olarak test edilmiştir.

BEE’O APIBEAUTY C Vitaminli Aydınlatıcı Serum: BEE’O APIBEAUTY C Vitaminli Aydınlatıcı Serum, cildinizi serbest radikallerden koruyarak aydınlatmaya, nemlendirmeye ve ince çizgilerin görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur. İçeriği, antioksidan özellik taşıyan emilimi yüksek C vitamini, patentli saf Anadolu propolisi, ferulik asit ve E vitamini ile zenginleştirilmiştir. Hyaluronik asit ve arı sütü içeriği, cildin nemini korumaya destek olur. %100 doğal serumun kırışıklık ve leke karşıtı etkileri doğrulanmıştır.