Beauty&More İle Cilt Bakımında “Holistik Devrim”

Değerli taşların içeriğindeki zengin mineralleri, başarısı ispatlanmış, patentli cilt bakım formülleriyle buluşturan Beauty&More, cildi aydınlatan minerallerin gücünü etkili formüllerle birleştiriyor. Marka; ruhu dinginleştiren, iç dünyasına ışık tutan ve dünyanın streslerinden arındıran ürünler sunuyor.

Beauty&More İle Cilt Bakımında “Holistik Devrim”

Aydınlık ve Parlak Bir Göz Çevresi

Göz çevresinde oluşan ince çizgi ve koyu halkaların görünümünü azaltmayı hedefleyen ‘Amber Infinity Eyes Aydınlatıcı ve Parlatıcı Göz Çevresi Serumu’, şişliklerin giderilmesine ve kızarıklığın yatışmasına da yardımcı oluyor. Oftalmolojik testlerden geçirilen ve günlük kullanımda göz çevresini nemlendiren serum; kuru, temizlenmiş göz çevresine parmak uçlarıyla masaj yaparak uygulanabiliyor. 

Ametist Kristalliğinde, Sağlıklı ve Parlak Bir Cilt

Cilt yüzeyindeki canlılığını kaybetmiş ölü deriyi soyarak cilt gözeneklerini arındıran ‘Amethyst Crystal Pure Yüz Peelingi’, ciltte oluşan fazla yağı dengeleyerek gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı oluyor. Nem kaybına uğramış cildin daha canlı ve nemli bir görünüm kazanmasını sağlayan ürün, göz çevresi hariç temizlenmiş yüz bölgesinde kullanılabiliyor.

Beauty&More İle Cilt Bakımında “Holistik Devrim”

Atopik Ciltlere Özel, Cildi Kurutmadan Derinlemesine Temizlik

Ametist tozunun mineralleriyle toksinleri yok ederken bakterilerle de savaşan ‘Ametist Sensitopia Cloud Hassas Ciltler İçin Nemlendirici Etkili Yüz ve Vücut Temizleme Yağı’, etken bileşenlerle cilt yüzeyinde bulunan kiri ve makyajı kurutmadan nazikçe temizliyor. Atopik ciltlere özel geliştirilen, yağlılık hissi bırakmayan ürün, hassas ve kuru ciltlerin ihtiyacı olan, cilt yüzeyini kurutmadan derinlemesine temizlik ihtiyacını karşılıyor. Cildin oksijen seviyesini artırırken kan dolaşımını da hızlandıran ürün, E vitamini ve C vitamini bakımından zengin ‘Vitis Vinifera Seed Oil’, üzüm çekirdeği yağıyla ciltte bulunan yara, leke ve izlere iyileştirici etkiler yaratarak cilt tonunu eşitlenmesini sağlıyor.