Sürdürülebilir Champion Eco Future Serisi, Sneaks Up Mağazalarında

Sneaker tutkusunu marka adına yansıtan ve spor & sokak modasını sahiplenen Sneaks Up, çevre dostu Champion ürünlerini Sneaks Up severlerle buluşturdu.

Sürdürülebilir Champion Eco Future Serisi, Sneaks Up Mağazalarında

Sneaks Up mağazalarında tüketicilere konforu ve şıklığı bir arada sunan Champion Eco Future ürünleri, geri dönüştürülmüş ve sürdürülebilir malzemelerden oluşan detaylarıyla aynı zamanda gezegeni korumayı hedefliyor.

Dünyaca ünlü markaların en trend sneaker, ayakkabı, giyim, tekstil, aksesuar ve özel koleksiyonlarını sokak modası tutkunlarıyla buluşturan Sneaks Up, çevre dostu ürünleriyle sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunuyor. Sokak modasının enerjisini mağazalarında ve kombinlerinde hissettiren Sneaks Up, Champion Eco Future ürünleriyle topluma karşı sorumlu ve sürdürülebilirliği benimseyen yaklaşımını gösteriyor.

Eco Future serisinde geri dönüştürülmüş polyesterden işlemeli Champion logosu, geri dönüştürülmüş polyester etiketler ve sürdürülebilir malzemeler kullanılarak yapılan askı etiketleri gibi detaylar, çevresel ayak izini azaltırken, Sneaks Up severler için doğayla uyum içinde bir yaşam tarzını teşvik ediyor.

Sürdürülebilir Champion Eco Future Serisi, Sneaks Up Mağazalarında

Sneaks Up aracılığıyla ulaşabileceğiniz Champions Eco Future ürünleriyle şık, rahat ve dinamik görünümünüzden ödün vermeden; kombininizi doğa dostu sweatshirt, eşofman ve t-shirt gibi parçalarla tamamlayabilirsiniz. Spor ve sokak modasının önde gelen ikonik ürünleriyle buluşmak ve çevre dostu bir alışveriş deneyimi yaşamak için Sneaks Up mağazalarına uğramayı, mobil uygulamasını ve www.sneaksup.com adresini ziyaret ederek çevre dostu ürünlere göz atmayı unutmayın!