Beauty&More, Cildi Stresten Arındıran Ürünler Sunuyor

Değerli taşların içeriğindeki zengin mineralleri, başarısı ispatlanmış, patentli cilt bakım formülleriyle buluşturan Beauty&More, minerallerin vücudumuzdaki iyileştirici etkisiyle bütünsel bir bakım sağlıyor. 

Beauty&More, Cildi Stresten Arındıran Ürünler Sunuyor

Türkiye ve dünyada değerli taşlar dendiğinde ilk akla gelen kozmetik markası olmayı hedefleyen Beauty&More, cildi aydınlatan minerallerin gücünü etkili formüllerle birleştiriyor.

Beauty&More, sadece cilde fayda sağlayacak kişisel bakım ürünleri değil, ruhu dinginleştiren, iç dünyasına ışık tutan ve dünyanın streslerinden arındıran ürünler sunuyor.

Cildi, Stres ve Kirlilikten Arındırıyor

Ametist taşının yatıştırıcı etkisi, ‘Amethyst Purple Cloud Facial Cleanser’ın sülfat içermeyen yapısıyla birleşti. Cildi günlük stres ve kirlilikten arındıran ‘Purple Cloud Facial Cleanser’, cildi kurutmadan nazikçe temizliyor. Sülfat içermeyen temizleyici, yağlı ve akneye eğilimli ciltlerin pürüzsüz ve canlı görünmesini sağlıyor. Cilt gözeneklerinde biriken fazla yağ ve makyaj kalıntılarını yok eden ürün, siyah nokta oluşumunun da önüne geçiyor. Ciltteki sebum salgısını dengeleyen ürün, fazla yağ üretimini kontrol ederken cilt florasının dengesini sağlıyor.

Parlak ve Esnek Görünümlü Bir Cilt

‘Safir Blue Sirius Aydınlatıcı & Leke Karşıtı Serum’, cildi derinlemesine nemlendirerek, cilde parlak ve esnek bir görünüm kazandırıyor. Ürün, cilt yüzeyinin renk tonunda eşitsizliklere neden olan; güneş, hamilelik, yaşlılık ve akne sonrası oluşan lekelere karşı da koruma sağlıyor. Günlük kullanıma uygun olan serum, formülünde yer alan Alpha Arbutin ve Tranexamic Acid’le cildin renk tonunda oluşan eşitsizliklerin giderilmesine destek oluyor. 

Canlandırıcı ve Cilt Tonu Eşitleyici Yüz Peelingi

‘Amethyst Crystal Pure Yüz Peelingi’, cilt yüzeyindeki canlılığını kaybetmiş ölü deriyi nazikçe soyarak cilt gözeneklerini arındırıyor. Ciltte oluşan fazla yağı dengeleyerek gözeneklerin sıkılaşmasına da yardımcı olan ürün, nem kaybına uğramış cildin daha canlı ve nemli bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Gece kullanımına uygun olan peeling, göz çevresi hariç temizlenmiş yüz bölgesinde kullanılabiliyor.