14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri Avène’den!

Avène, heyecanla beklenen 14 Şubat Sevgililer Günü’nü, canlı ve yenilenmiş bir ciltle karşılamak isteyenler için Hyaluron Activ B3 Dolgunlaştırıcı Konsantre Serum’u öneriyor. Yılın her gününe özel seçkin Avène ürünleri, şubat ayı boyunca yüzde 20 indirim fırsatıyla Avène yetkili bayi eczanelerinde sizleri bekliyor.

14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri Avène’den!

Yaşlanmanın belirtilerine değil nedenine odaklanan yeni Hyaluron Activ B3 Serisi’yle hücrelerin ömrünü uzatarak çizgilere çizgi çeken Avène, yılın en heyecanlı günü 14 Şubat Sevgililer Günü’nde cildi yenileyerek canlılık veren Hyaluron Activ B3 Dolgunlaştırıcı Konsantre Serum’u öneriyor. 

İlk kullanımdan itibaren anında sıkılaştırıcı etki ve 4 saatte daha dolgun bir cilt etkisi yaratan Avène Hyaluron Activ B3 Dolgunlaştırıcı Konsantre Serum, 15. günden itibaren de yenilenmiş bir cilt hissi sunuyor. Geri dönüştürülebilir cam şişesiyle çevreye duyarlı konsantre serum, %94 oranında doğal kaynaklı bileşenler içeriyor. Tasarımındaki damlalıklı kapağıyla günlük hayatta kolay kullanım sağlayan ve göz çevresi dahil yüzün tüm bölgelerine uygulanabilen Hyaluron Activ B3 Dolgunlaştırıcı Konsantre Serum ile çizgilere çizgi çekmeye hazır olun!