Merve Kaymakcı İle Sofralarınıza Özenli Dokunuşlar Misafir Oluyor

Sofra kurma sanatına elegan ve zarif bir bakış açısıyla ile yaklaşan Merve Kaymakcı, kendi adını taşıyan markasıyla birbirinden farklı temalarda sofra takımları tasarlıyor.

Merve Kaymakcı İle Sofralarınıza Özenli Dokunuşlar Misafir Oluyor

Masa örtüsünden runner’a, kumaş peçetelerden Amerikan servisine kuracağınız sofralara zarif ve zamansız bir duruş kazandıran Merve Kaymakcı koleksiyonunda her bir parça elde dikilerek özenle yaratılıyor.

Kutlama ve davet sofralarına sıcaklık katacak olan tekstiller konusunu, sevdiği işi yapmayı seçen genç girişimci Merve Kaymakcı, İstanbul Üniversitesi Endüstri Mühendisliği eğitiminin ardından, kendi markasını yaratmak için girişimciliğe adım atıyor.

Kuracağınız sofraların sizin karakterinizi yansıtacağına ve tarzınız hakkında küçük ipuçları vereceğine inanan marka sahibi, her stile ayak uydurabilecek sofra tekstili koleksiyonlarına imzasını atmış.

Merve Kaymakcı İle Sofralarınıza Özenli Dokunuşlar Misafir Oluyor

Çiçek formlu Amerikan servisler ile kırmızı ve mavi temalı ekose desenli takımlar, markanın en çok rağbet gören tasarımlarının başında geliyor.

Çok yakında www.mervekaymakci.com üzerinden de satışa başlayacak olan marka, yeni çıkacak olan el boyaması fincan koleksiyonuyla da ürün gamını genişletmeye hazır.