Beaulis ile Doğal Güzellik

Gratis’in sevilen markaları arasında yer alan Beaulis, doğal makyaj trendini makyaj çantalarına taşıyor. Beaulis’in doğal bir makyaj görünümü için tercih edilebilecek ürünleri Gratis mağazalarında tüketicilerini bekliyor. Beaulis’in çok amaçlı kullanılabilen ürünleri arasında 3’ü bir arada fondöten, nemlendirici makyaj bazı ve allık bulunuyor.

Gratis’in yeni neslin trendlerini makyaj çantalarına taşıyan markası Beaulis, doğal makyaj görünümü için tercih edilebilecek çok amaçlı kullanılabilen ürünlerini tüketicileriyle buluşturuyor. Beaulis’in her cilt tonuna uygun olan ve çok amaçlı ambalajı sayesinde tek ürünle göz alıcı makyaj yapılmasını sağlayan ürünleri arasında 3’ü bir arada fondöten, nemlendirici makyaj bazı ve allık bulunuyor.

Beaulis Compact It Fondöten & Allık & Kapatıcı

Ciltte pürüzsüz bir görünüm sağlayarak doğal ve canlı bir görünüm kazandıran Beaulis Compact It 3’ü 1 arada Fondöten, tek üründe makyajın olmazsa olmaz 3 ürünü bir arada sunuyor. Krem formu sayesinde cilt ile tamamen bütünleşerek cilde doğal ve canlı bir görünüm kazandıran allık, yüksek kapatıcılık etkisiyle ciltteki lekeleri kapatan ve cilt tonunu eşitleyen kapatıcı ile kolay dağılan, cilde göz alıcı ve parlak bir görünüm sağlayan fondöten günlük makyaj rutinine çok amaçlı çözüm sunuyor. Beaulis Compact It 3’ü 1 arada Fondöten, üç farklı renk seçenekleriyle 249 TL’den satışa sunuluyor.

Beaulis Serum Makyaj Bazı

Makyajın kalıcılığını arttırırken doğal ve ışıltılı bir cilt görünümü sağlayan Beaulis makyaj bazı ürünleri arasında; cildi nemlendiren ve pürüzsüzleştiren 2 farklı seçenek bulunuyor.

Beaulis Revive It Serum Makyaj Bazı, içeriğindeki pembe vitamin kapsülleri sayesinde cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlarken aynı zamanda makyajın ciltte daha pürüzsüz ve canlı görünmesini sağlıyor. Cilt ısısına uyum sağlayarak ciltte daha iyi emilim sağlayan ve daha parlak bir görünüm elde edilmesine yardımcı olan Revive It Serum Makyaj Bazı, 129 TL’den satışa sunuluyor.

Beaulis Vitalize It Serum Makyaj Bazı, içeriğindeki niacinamide sayesinde gözenek görünümünü azaltmaya yardımcı olurken glycerin ile de ciltteki nem dengesini sağlıyor ve makyajın ciltte daha pürüzsüz gözükmesini destekliyor. Cilde bakım yaparken aynı zamanda makyajın daha güzel görünmesini sağlayan Beaulis Vitalize It Serum Makyaj Bazı, 129 TL’den satışa sunuluyor.

Beaulis Bake It Baked Allık

Ten makyajının etkileyici ve canlı görünmesine yardımcı olmak için geliştirilen Beaulis Bake It Baked Allık, doğal tonlarıyla cilde parlak bir bronzluk kazandırıyor, cildin canlı ve doğal görünmesini sağlıyor. Yoğun renk pigmentleri ve Baked Teknolojisi ile uzun süre kalıcılık sunan allık, özel formüle edilen içeriği ile cildi kurutmuyor. Doğal ışıltıyı tercih edenlerin hem gece hem gündüz makyajında kullanılabileceği Beaulis Bake It Baked Allık, 159 TL’den satışa sunuluyor.