Bath & Body Works Coco Paradise ile Yazın Egzotik Ruhu Sizinle

Bath & Body Work’ün yeni kokusu Coco Paradise ile tanışın! Firmenich’in parfüm uzmanlarından Honorine Blanc ve Alexis Grugeon’un yarattığı Coco Paradise kokusu, vücut bakımı ürünleri, mum ve vücut spreyi gibi ürünlerde hayat buluyor.

Bath & Body Works’ün yaz sezonuna özel olarak sınırlı sayıda üretilen yeni kokusu Coco Paradise, mum ve Elmas Işıltılı Vücut Spreyi, Parlaklık Veren Vücut Yağı ve Parıldayan Vücut Peelingi gibi yeni vücut bakım ürünü formları ile ışıldamanızı sağlayacak ürünleri içeriyor. Hindistan cevizi ve monoi notalarının özel ve uzmanlıkla dengelenmiş kokusu Coco Paradise, sizi benzersiz bir cennet yolculuğuna davet ediyor. En son koku teknolojileri kullanılarak Hindistan cevizi özünden üretilen Hindistan cevizi yağında bekletilen Tahiti gardenya yapraklarından elde edilen Monoi esansı ile harmanlanarak ortaya çıkan Coco Paradise, tüm serideki ürünlerle yazın unutulmaz anlarına iz bırakıyor.

Hindistan cevizi ve Monoi’nin muhteşem birleşimiyle daha sıcak ve daha egzotik bir kokuyla ortaya çıkan Coco Paradise, bağımlılık yaratan aromasıyla doruğa ulaşmanızı sağlıyor ve şehvetli, karşı konulamaz bir çekiciliği teninizde ateşliyor. Portakal ağaçlarının çiçeklerinden elde edilen hafif çiçeksi koku ışıltılı bir feminenliği ortaya çıkarmanızı sağlarken, Bronz Sandal Ağacı notası güneşin altın saatlerinin cildinize bir yansıması olarak kabul ediliyor. Coco Paradise‘ın cezbeden kokusu aynı zamanda parıltılı karışımıyla gün boyu ışıldamanızı sağlayan Vücut Spreyi, Vücut Yağı ve Vücut Peeling ürünleriyle her mevsim favoriniz olacak.

Firmenich’in parfüm uzmanlarından Honorine Blanc ve Alexis Grugeon’un işbirliğiyle ortaya çıkan sofistike Coco Paradise kokladığınız ilk andan itibaren sizi cennete götürüyor. Lüks bir koku karışımı olan Coco Paradise’a ek olarak, Pink Pineapple Sunrise, Waikiki Beach Coconut ve Mango gibi Bath & Body Works’ün en sevilen yaz kokularını Bath & Body Works mağazaları veya bathandbodyworks.com.tr’de deneyimleme fırsatını kaçırmayın!

Bath & Body Works ile kendini ve sevdiklerini şımartmaya hazır mısın? Kişisel bakım ürünlerinden ev kokularına kadar pek çok ürün sayesinde en sevdiğiniz kokuları eğlenceye dönüştürün! Hem kendinize hem de sevdiklerinize alabileceğiniz yüzlerce çeşit için Bath & Body Works mağazalarını veyawww.bathandbodyworks.com.tr ‘yi ziyaret etmeyi unutmayın.