BaoBab’dan Çok Yönlü Zarafet

Baobab, her bir renk tonu ve hareketin keşfedilmeyi bekleyen bir hikaye kaleme aldığı, su altı hazinelerinden ilham alan son koleksiyonu Sarakiniko’yu sunar. Zengin bir seçki sunan bu koleksiyon, güneş ışıklarıyla bezenmiş mevsimin ruhunu yansıtırken, stil ve çok yönlülük füzyonu sunuyor.

İlkbahar/Yaz 2024 sezonunda tasarımın derinliklerine inen Baobab, koleksiyona nakış, cam boncuk, toka, metalik detaylar ve aksesuarlar gibi incelikli detaylar ekliyor. Sonuç ise cesur renklere, asimetrik kesimlere ve parlak kumaşlara sahip bir koleksiyon.

İkonik defileleriyle tanınan Baobab, şimdiye kadar Paris’ten Dubai Çölü’ne, Kolombiya’nın Mavicure Ormanı’ndan İsviçre Alpleri’nin karlı dağlarına kadar dünyanın moda başkentlerinde ve benzersiz noktalarında şovlar düzenledi. Marka, imzasını taşıyan her defilede tasarımları aracılığıyla doğal güzellikleri kutlama kararlılığını devam ettiriyor.

Baobab, merakla beklenen İlkbahar/Yaz 2024 defilesi için asla uyumayan şehir New York’u seçti. Geleneksel bir defile bekleyen katılımcıları, benzersiz bir final bekliyordu. Elbette,Baobab birkaç sürpriz planlamıştı. 

Şovun finaline gelindiğinde, modellerin salondan çıkarak kendilerini New York’un hareketli sokaklarına atması seyircileri oldukça şaşırttı. Işıltılı bir zemine adım atan modeller, üç dakika boyunca şimdiye kadar görülmüş en uzun podyumun üzerinde şehirde bir yolculuğa çıktılar. 

İzleyenleri şaşırtan defile, New York’un moda bölgesinin kalbindeki yeni Baobab mağazasının açılışıyla sona erdi.

Marka sizi güneşin daha güzel parladığı, renklerin hiç olmadığı kadar canlı olduğu ve stilin sınır tanımadığı DISTRICT BAOBAB‘a davet ediyor. New York’ta, 392 Bleecker Street adresinde bulunan Baobab’da, sizi yaz hissinin hiç kaybolmadığı bir deneyim bekliyor.

Burada, sahil kenarında ateş başı sohbetlerinden çatıda gece partilerine ve hatta düğünler gibi özel günlere kadar size her anınızda eşlik edecek elbiseleri bulabiliyorsunuz.