Aveda Botanical Repair ile 10 Saniyede Daha Güçlü Saçlar

Aveda, 10 saniyede daha güçlü saçlara sahip olmak isteyenler için yeni Botanical RepairTM Parlak ve Güçlü Saçlar İçin SOS Bakım’ı sunuyor. Botanical Repair Koleksiyonu’na yeni eklenen bu ürün anında daha güçlü ve iki kat daha pürüzsüz saçlar* vaat ediyor.

Yeni Aveda Botanical Repair™ Parlak ve Güçlü Saçlar için SOS Bakım, Biotech Natural teknolojisinin gücünü kullanarak 10 saniyede saçları içten dışa doğru onarıyor, parlaklık ve pürüzsüzlük kazandırıyor. Organik Sacha Inchi, Yeşil Çay Çekirdeği ve Avokado Yağları gibi besleyici bitki özleriyle zenginleştirilmiş bu formül, saç tellerini silikon kullanmadan pürüzsüzleştirirken Hindistan cevizi ve mısır içeren koruyucu Biyo-Kalkan Kompleksi ise saçlara kökten uca parlaklık sağlıyor. Ayrıca, Lamellar Likit Kristal Teknolojisi sayesinde saç tellerine anında yumuşaklık ve parlaklık katıyor.

Botanical Repair™ Parlak ve Güçlü Saçlar için SOS Bakım, Botanical Repair™ Güçlendirici Şampuan ve Saç Kremi ile kullanılarak sağlıklı saçlar için oluşturduğunuz duş rutininizi tamamlıyor. Tüm saç tipleri için uygun olan bu ürün %100 vegan, Leaping Bunny sertifikalı ve %98 doğal içeriğe sahip**. Boyalı veya kimyasal işlem görmüş saçlar bile güvenle kullanabiliyor.

Aveda Botanical Repair™ Koleksiyonu Aveda mağazalarında, anlaşmalı kuaför ve spa salonlarında, özel perakende satış noktalarında ve aveda.com’da satışa sunuluyor. Botanical Repair™ Parlak ve Güçlü Saçlar için SOS Bakım ise Nisan 2024’ten itibaren satışa sunulacak.