Baharı Işıldayarak Karşılayın!

Doğadan ilham alan Pandora Moments koleksiyonunun en yeni mücevherleriyle bahara ışıldayarak girmeye ne dersin? Görünümüne tazelik katacak yeni renklerle hazırlanan koleksiyonda, menekşe ve kelebek sembolleri mevsimin özgürlüğünü çağrıştırıyor. Bahar bahçesine bu yıl katılan her biri eşsiz menekşelerin tamamı elde boyandı. Işıltılı pavé taşların ayrıntılı katmanlarıyla bezenmiş yeni charmlar, küpeler ve kolye uçları ile sen de baharın enerjisini üzerinde taşı.

14 ayar pembe altın kaplama ve 925 ayar gümüş charmlar ombre efektli el işçiliği ile üretilen mineler ile süslendi ve bu sayede en çok satan Pandora Moments papatya tasarımıyla mükemmel uyum sağladı. Ayrıca yepyeni Menekşe Yüzükler diğer Pandora yüzüklerle  bir arada kullanımlar için harika seçenekler sunuyor.

Pandora Kreatif Direktör Yardımcıları A. Filippo Ficarelli ve Francesco Terzo, Moments koleksiyonunu oluştururken ışığın geri dönüşünden ilham aldıklarını şu şekilde ifade ediyorlar: ‘’Kapalı alanlarda geçirilen uzun kışlardan sonra, güzelliği yeniden doğuşta bulabiliriz. Biz de kış sonrası ışığın geri dönüşünden ilham aldık. Bu bahara özel mücevherler el işçiliği ve türünün tek örneği olan mineler sayesinde daha da özel bir hale geliyor. Doğanın gerçeğini yakalayan mücevherler tasarladık.”

Sen de yeni başlangıçlarla dolu baharı hatırlatan mücevherlerle mevsimin güzelliğini her an yansıt!

#MomentsWithPandora

Pandora’dan Sürdürülebilir Bir Dünya İçin Önemli Adımlar

– Pandora, 2025 itibarıyla %100 geri dönüştürülmüş metallere yönelerek karbon ayak izi, su kullanımı ve diğ­er olumsuz çevresel etkileri azaltmayı ve tedarik zincirinin tüm aşamalarında, mağazalarda ve ofislerde karbon emisyonunu sıfıra düşürmeyi hedefliyor. Üretim merkezlerinde %100 yenilenebilir enerjiye geçen şirket, mücevher üretiminde kullanılan metalleri 2025 yılında tamamen geri dönüştürülmüş malzemelerden elde edecek.

– Pandora, sürdürülebilir metal kullanımında bir adım daha atarak, 2021 yılının başında İngiltere’de tamamen laboratuvar ürünü elmaslardan oluşan “Pandora Brilliance” koleksiyonunu çıkardı. Bu koleksiyonla birlikte Pandora, mücevherlerinde laboratuvar yapımı elmas kullanmaya başlamış olacak.

– Sürdürülebilirlik çerçevesinde, Birleşmiş Milletler İş Dünyası ve İnsan Haklarına Dair Rehber İlkelerini göz önünde bulundurarak, insan haklarına saygılı, kapsayıcı ve çeşitliliğin ön planda tutulduğu bir şirket kültürünü benimsiyor.

– UNICEF iş birliği ile 1 milyondan fazla çocuğa ve gence ulaşarak kendilerini en iyi şekilde ifade etmelerini öğrenmelerini ve gelecekte iş bulabilmelerini sağlamak için çalışıyor.