Babanıza Beauty&More ile Işıldayan Bir Cilt

Beauty&More, cildi toksinlerden arındıran ve derinlemesine nemlendiren, ciltteki sebumu dengeleyerek cildi aydınlatan minerallerin gücünü, yıllar süren Ar-Ge ve laboratuvar süreçlerinin ardından etkili formüllerle birleştirdi. Türkiye ve dünyada değerli taşlar dendiğinde ilk akla gelen kozmetik markası olmayı hedefleyen Beauty&More, Babalar Günü’nde bütünsel bakım sağlayan hediye seçenekleri sunuyor. 

Güneşten Korurken Yaşlanma Belirtilerini de Azaltıyor

İçine sakladığı güneş enerjisiyle negatif enerjileri dönüştürdüğü ve vücuttaki tüm çakraları enerjisel anlamda temizlediğine inanılan amber taşının cildinizle uyumunu keşfetmeye hazır olun! SPF 50+ yüksek koruma faktörüyle cildi UVA+UVB ışınlarına karşı koruyan ‘Amber Helios SPF 50+ DD UVA UVB Güneş Kremi’ aynı zamanda cildin renk tonu eşitliğini de sağlıyor. Yağlı ve parlak bir görünüm bırakmadan cildi nemlendiren ürün, amber tozunun mineral içeriğiyle cildin daha hızlı yenilenmesine yardımcı oluyor. Cilt hücrelerinin oksijen seviyesini artıran krem, ciltteki yaşlanma belirtilerini de azaltıyor. 

Cilt Bariyerinin Güçlenmesine Destek Oluyor

Safir, dünyadaki en değerli taşların başında geliyor. Beauty&More, bu mistik taşın enerjisinden esinlenerek cilt bakım ürünlerinin özel formüllerini safir taşıyla birleştiriyor. Cildin günlük nem ihtiyacının karşılanmasına ve nem dengesinin korunmasına yardımcı olan ‘Safir Thetis Aquarius Yoğun Nemlendirici Serum’, formülünde yer alan ceramide ile cilt bariyerinin güçlenmesine destek oluyor. Cilde taze ve ışıltılı bir görünüm kazandıran serum, önceden temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine masaj yaparak uygulanıyor. 

Ametist Taşının Yatıştırıcı Etkisiyle Cildi Temizliyor

‘Ametist Purple Cloud Yağlı ve Akneli Ciltler İçin Yüz Yıkama Jeli’, ametist taşının yatıştırıcı etkisini cildi günlük stres ve kirlilikten arındırmak için kullanıyor. Cildi kurutmadan nazikçe temizleyen jel, gözeneklerde biriken fazla yağ kalıntılarını da yok ediyor. Siyah nokta oluşumunu engelleyen ürün, ciltteki sebum salgısını dengeleyerek fazla yağ üretimi kontrol ederken, aynı zamanda cilt florasının dengesini de sağlıyor.

Beauty&More, minerallerin vücudumuzdaki iyileştirici etkisiyle bütünsel bir bakım sağlamaya devam edecek.