B-Good Care’den Yeni B-Skincare Dudak Balmı

Doğallık felsefesini odağında tutan b-good care; ailenizin bakım ihtiyaçlarına özel olarak geliştirilen geniş ürün yelpazesine yeni bir üye daha ekledi: b-skincareTM  greyfurtlu dudak balmı.  Paraben, parafin, silikon, mineral yağ, gluten, esans ve renklendirici gibi maddeler içermeyen dudak balmı; vegan formülü, hayvanlar üzerinde test edilmeyen, natürel bileşenli içeriğiyle fark yaratıyor.

b-skincareTM dudak balmı; içerdiği shea yağı, skualen ve E vitamini sayesinde dudakların ihtiyacı olan nem dengesini sağlayarak yumuşaklık kazanmasına yardımcı olur. Dudakta bıraktığı doğal tadını, canlandırıcı kokusunu ve yüksek performansını greyfurt yağının zengin bileşiminden alır. Dış etkenlere karşı koruyucu bir kalkan görevi gören b-skincareTM dudak balmı, kuruluk ve çatlakları önleyen formülü ile dudakların esnek bir dokuya kavuşmasına sağlar. Her mevsimde dudakların ihtiyacı olan etkili bakımı sağlamaya yardımcı olur.

b-encapsulation technologyTM ile geliştirilmiş aktif bileşenleri ve güçlü antioksidan etkiye sahip kara mürver çiçeği (Sambucus nigra L.) ekstresiyle b-skincareTM dudak balmı, her yaştan aile bireyinin gönül rahatlığıyla kullanabileceği şekilde formülize edilmiştir. Hassas ciltlere uygun olarak geliştirilmiş ve hipoalerjenik bir yapıya sahiptir.

Tamamen vegan, doğal bileşenli içerikleriyle tüm aileyi yepyeni bir bakım deneyimiyle buluşturan yüksek performanslı b-good care ürünlerine eczanelerden de ulaşabilirsiniz!