Avenue8 Yeni Koleksiyonunda Gücü ve Modernliği Bir Arada Sunuyor

Avenue8, Günlük Yaşamında Hem Gücü Hem de Modernliği Bir Arada Sunmayı Hedefleyerek; Feminen, Sofistike ve Zarifliğin Tüm Yönlerini Ele Alarak  Yeni Koleksiyonunu Sunar!

New York şehrinde beş yıl boyunca birlikte eğitim alan iki genç girişimci kadın tarafından kurulan Avenue8 markası, kadınların günlük yaşamlarında hem konforu hem de lüksü aynı anda deneyimlemelerini hedeflerken, modernlik ve güç kavramlarını kadınların bilinç ve yaşam tarzına entegre etmeyi amaçlayan özel bir konsepti hayata geçiriyor.

Avenue 8 markasının ana koleksiyonları Sleepwear ve Dailywear olarak ikiye ayrılıyor. Zarif kumaşlar ve minimalist renk paletleri, markanın ana koleksiyonlarının temelini oluştururken, özenli işçilik, üstün dikiş teknikleri ve özgün ürün tasarımları, marka değerlerini ön plana çıkarıyor. New York şehrinin enerjisi ve çeşitliliği, markanın tüm modellerine ilham kaynağı olurken, şehrin dokusu ve karakteri koleksiyonlara yansıyor. Avenue 8, kadınların günlük yaşamlarında konfor ve lüksü bir arada deneyimlemelerini amaçlayarak, modern ve güçlü bir algıyı kadınların bilincine kazandırmayı hedefliyor. Avenue 8 markasının değişmeyen üç ana rengi ekru, siyah ve taş renkleriyle, Sonbahar/Kış 2023 koleksiyonlarında ise pastel tonlar, model dinamikleri ile mükemmel bir uyum sağlıyor. Sleepwear koleksiyonunda 15 model bulunurken, Sonbahar/Kış 2023 koleksiyonu, markanın vazgeçilmez modelleri dışında 7 farklı modelden daha sunuyor.

Avenue 8 tasarımlarına Gizia Gate Nişantaşı, Gizia Gate Emaar Square AVM, Gizia Gate Galataport, Gizia Gate Yalıkavak, Gizia Gate Legends in Antalya, Beyaz Butik Nişantaşı, Beyaz Butik Gaziantep, Beymen Online, Wolf and Badger Online ve www.avenue8official.com web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.