Aurelia Geneve İle Daha Sıkı Bir Cilt

Aurelia Geneve tarafından tasarlanan çelik Gua Sha ve Roller’ları, ciltte buz etkisi yaratırken rahatlatıyor, canlandırıyor ve lifting etkisi yaratıyor.

Aurelia Geneve İle Daha Sıkı Bir Cilt

Aurelia Geneve Paslanmaz Çelik Çift Başlıklı Roller

Koyu halkalar ve şişlikler üzerinde etkili Aurelia Geneve Paslanmaz Çelik Çift Başlıklı Roller, çelik etkisiyle cilde buz etkisi yapıyor, cildi rahatlatıyor ve canlandırıyor. Şişlikleri anında gidermeye ve yağ üretimini yavaşlatarak ciltteki pürüzleri azaltmaya yardımcı olan çift başlıklı roller, kırışıklık belirtilerini azaltarak yaşlanma karşıtı bakım sunuyor. Küçük başlığı göz altındaki şişkinlik ve kusur görünümünü iyileştirirken, geniş başlıklı kısmı yüzü ve elmacık kemiklerini şekillendirmek için kullanılıyor.  

Aurelia Geneve Paslanmaz Roller

Yüz ve boyun için özel olarak geliştirilen Aurelia Geneve Paslanmaz Roller, cildi buz etkisiyle canlandırırken, ciltte parlak bir görünüm yaratıyor. V şeklindeki yapısı ile cildin sıkılığını ve elastikiyetini arttıran bu roller, lifting etkisi için cildi harekete geçiriyor ve yüzün yorgun görünümünü azaltıyor. Düzenli kullanımdan sonra yüz hatlarını daha net şekillendiriyor, kaldırıyor ve cildin daha pürüzsüz olmasını sağlıyor. 

Aurelia Geneve Paslanmaz Çelik Gua Sha

Cildi iyileştirmeye, gençleştirmeye ve güzelleştirmeye yardımcı olan Aurelia Geneve Paslanmaz Çelik Gua Sha, buz etkisiyle cildi canlandırırken, tarak tarafı saç diplerindeki gözenekleri açıyor ve köklerin güçlenmesini sağlıyor. Kan dolaşımını ve lenfatik drenajı arttırmaya yardımcı olmak için cildin kıvrımlarına ve hatlarına hafif baskı ile uygulanan Gua Sha, bu teknikle cilt elastikiyetini düzenliyor ve yaşlanma belirtilerini geciktiriyor.

Aurelia Geneve İle Daha Sıkı Bir Cilt