Atasun Optik En İyi Pazarlama Takımı Ödülüne Layık Görüldü

Atasun Optik, Pazarlamasyon Türkiye’nin düzenlediği, şirketlerin pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen The Hammers Ödülleri’nde “Perakende Sektöründe En İyi Pazarlama Takımı” kategorisinde bronz ödüle layık görüldü.

Atasun Optik En İyi Pazarlama Takımı Ödülüne Layık Görüldü

Sektörünün öncü markalarından olan Atasun Optik, “Atasun Optik’te Herkes ve Her Şey Sizinle İlgili” adlı kampanyasıyla şirketlerin pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen The Hammers Awards’ta “Perakende Sektöründe En İyi Pazarlama Takımı” kategorisinde bronz ödüle layık görüldü. Türkiye’nin sevilen isimlerinden Ali Sunal ile pek çok insanın Kukla Kabare ve Gain Dayı Şov’dan tanıdığı Dayı’nın başrolleri paylaştığı reklam filmleriyle beğeni toplayan kampanya, aldığı ödülle başarısını perçinledi. 

“Kusursuz Müşteri Deneyimi” hedefiyle yola çıkarak oluşturulan ‘Sizinle İlgili’ kampanyasıyla The Hammers Awards’tan aldıkları ödülden ötürü çok mutlu olduklarını belirten Atasun Optik Pazarlama ve E-Ticaret Direktörü Erdem Altay, ödülle ilgili şunları belirtti: “Bizi başarıya götüren en önemli etkinin daima tüketicilerin beklentilerini düşünerek hareket etmek olduğuna inanıyoruz. Türkiye’nin dört bir yanında 340’ı aşkın mağazamızla, “iyi görme ve iyi görünmeyi herkese ulaştırma” misyonuyla hareket ediyoruz. Yaptığımız her işte müşterilerimizi odağımıza alıyor, mutlu müşteri politikasını benimsiyoruz. Bu kampanyamız için yola çıkarken de Türkiye’nin dört bir yanından müşterilerimizle kurduğumuz samimi ilişkimizi ve güven bağımızı artırmayı ve güçlendirmeyi amaçladık. “Atasun Optik’te Herkes ve Her Şey Sizinle İlgili” mesajımızla müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak güven ekseni merkezinde çalıştığımızın altını çizmek istedik. Bu süreçte aldığımız güzel geri dönüşleri The Hammers Awards’ta “Perakende Sektöründe En İyi Pazarlama Takımı” kategorisinde aldığımız ödülle taçlandırdık.”