Annelerin Hayatına Işıltı Katacak Hediyeler

Bu yıl Anneler Günü’nde “küçük ama çok değerli” bir hediye ile annelerinizi mutlu etmek ister misiniz? İş toplantılarından, ev yaşamına hayatın pek çok alanında aktif rol oynayan en kıymetlimiz annelerimize hediye edeceğimiz güneş gözlüğü ile onların hayatına ışıltı katacak şık bir aksesuar vermenin tam zamanı!

Trendy

Anneler Günü’nde modaya uygun gözlüklerle, annenizin kesinlikle çok havalı görünmesini sağlayabilirsiniz. Hediyenizi verirken annenize bu şık çerçevelerle son modaya ayak uydurduğunu söylemeyi unutmayın.

Sunglass Hut Cool Anneler İçin Öneriyor

Her kıyafete ışıltı katan, hem gece hem de gündüz rahatlıkla kombinlenebilecek cesur çerçeveleri yorumlayan Sunglass Hut Ürün Müdürü Mert Akın “Emin olun bu sezon annenizin hala cool olduğunu bilmesini sağlamanın daha iyi bir yolu yok! Yılın en moda trendine uygun güneş gözlükleriyle annenize verdiğiniz değeri gösterirken aynı zamanda stil sahibi biri olduğunu da kanıtlayabilirsiniz.”

Ürünler  

  • Prada, PR23YS
  • Burberry, BE4344

Klasik ve Sofistike

Annenize bu Anneler Günü’nde klasik çerçevelerle teşekkür edin. Büyük çerçevelerden hoşlanan anneler için mükemmel olan bu gözlükler zamansız bir özgüven uyandırır.

Sunglass Hut Klasik ve Sofistike Tarzdan Ödün Vermeyen Anneler İçin Öneriyor

Hem parlak hem de cesur olan modellerin kesinlikle çok dikkat çekici olduğuna dikkat çeken Sunglass Hut Ürün Müdürü Mert Akın Sofistike kadınlar için mükemmel olan bu lüks çerçeveler her görünüme ışıltı katacak parçalardır. Bu yıl, yaza mükemmel geçiş sağlayan renkli lensler ve mücevher tonlu çerçeveler çok moda. Anneler Günü’nde en değerliniz annenize vereceğiniz hediyenizi çok beğeneceğine emin olabilirsiniz.”

Ürünler (Seçkin Sunglass Hut Mağazalarında bulunabilir):

  • Burberry, BE3133
  • Michael Kors, MK1067B
  • Versace, 0VE2234

İkonik modeller

Tüm ailenin beğeneceği bu ikonik stil ile annenizle bir örnek giyinebilirsiniz.

Günün her saati kullanılabilecek ve tüm yıl hatırlanacak bir hediye arayanların tercihinin ise istisnasız bir Ray-Ban modeli olduğuna dikkat çeken Sunglass Hut Ürün Müdürü Mert Akın “Sizi anne yapan kişi için mükemmel bir hediye! Uyumlu çerçeveler yalnızca anne ve çocuk için değil, tüm aile için de harika bir hediyeye dönüşebilir.”

Ürünler (Seçkin Sunglass Hut Mağazalarında bulunabilir):

  • Ray-Ban, RJ9506S
  • Ray-Ban, RB3025
  • Ray-Ban, RB2140
  • Ray-Ban, RJ9052S