Anneler Gününün En Cool Hali: ‘’Magic Heart’’

Kısmet by Milka, annelerin hayatımıza kattığı tüm özellikleri, koşulsuz sevgiyi ve onların sihirli dokunuşlarını simgeleyen çok özel bir seri hazırladı: ‘’Magic Heart’’


Küpe, kolye, piercing ve yüzüklerden oluşan özel Magic Heart serisinin tamamı koşulsuz sevgiyi ve anne kalbini simgeleyen kalpli tasarımlardan oluşuyor.


Her daim yanımızda olan, bizi her konuda destekleyen anneler ve kadınlardan ilhamla hazırlanan Magic Heart, hem ruha hem de kalbe dokunan çok özel bir seri. Magic Heart serisinde özel kare taş mıhlama tekniği kullanılarak hazırlanan tasarımlar; mine, zümrüt, renkli safir, yakut, savorite ve pırlanta ile tamamlanmış.


Kısmet by Milka’ya özel bir renk olan 14K ROSLOW altın kullanılarak hazırlanan koleksiyonun tamamı Kısmet by Milka’ nın ustaları tarafından, her biri tek tek özel el işçiliği ile üretildi. Koleksiyon, ‘’Limited Edition’’ olarak Anneler Gününe özel Zorlu Center mağazasında ve kismetbymilka.com.tr‘de.


Bu Anneler Gününde, koşulsuz sevgiyi simgeleyen Kısmet by Milka “Magic Heart” ile en kıymetliniz annenizin kalbine dokunun.