Anneler Günü’nde Sevginizi Jumbo İle Taçlandırın!

Zamansız tasarımlarıyla en şık sofraların mimarı Jumbo, Anneler Günü için şık ve fonksiyonel hediye alternatifleriyle öne çıkıyor. Üstelik yüzde 30 indirim fırsatıyla! Avantajlı alışverişe ek olarak Jumbo, Anneler Günü’ne özel çekilişiyle de bu günü unutulmaz kılmayı hedefliyor. Çekiliş sonucunda 1 Mini Cooper Countryman, 5 Apple MacBook Pro, 5 iPhone 15 Pro Max, 5 Apple Watch Ultra 2 ve Jumbo hediye çekleri kazanma şansı sizi ve annenizi bekliyor.

Jumbo Anneler Günü çekilişinde Mini Cooper Country Man kazanma şansı

Jumbo 1 Nisan -15 Mayıs 2024 tarihleri arasında Jumbo mağazalarından, Jumbo.com.tr’den ve Jumbo App uygulaması üzerinden birlikte veya ayrı, tek seferde 5.000 TL ve katları tutarında alışveriş yapan herkese, Anneler Günü çekilişine katılma hakkı sunuyor. “Çek Kazan” uygulamasını indirip “Jumbo Ev Gereçleri” kampanyasına iletişim bilgilerinizi girerek alışverişinizin faturasını yükleyebilir ve birbirinden özel hediyeleri kazanma şansı yakalayabilirsiniz. 

Sonuçları “Çek Kazan” uygulamasından duyurulacak olan Jumbo Anneler Günü çekilişinde bir kişi Mini Cooper Countryman kazanma şansı elde ederken; 5 adet Apple MacBook Pro, 5 adet iPhone 15 Pro Max ve 5 adet Apple Watch Ultra 2 de sahiplerini bulacak. Ayrıca 10 adet 50.000 TL değerinde, 20 adet 25.000 TL değerinde ve 30 adet 10.000 TL değerindeki Jumbo hediye çeki de talihlilere dağıtılacak. 

Ailece sevgi dolu sofralarda buluşun

Anneler Günü yaklaşırken Jumbo, sevgiyle hazırlanan sofraların her detayında unutulmaz hatıralar bırakmayı vadediyor. Ailenizle beraber buluştuğunuz sevgi dolu sofralar için, birbirinden özel yemek-kahvaltı takımları, bardak-fincan takımları ve titanyum, bronz gibi farklı dokularla sunulan çatal, kaşık, bıçak takımları alternatif olabilir. 12 kişilik Jumbo Fold Gold Yemek Takımı, kare formunun yanı sıra tasarımların kenar bitişlerindeki gold çizgi detaylarıyla annenizin sofrasına şıklık getirecek. Anneler Günü’ne özel Jumbo Pasta tabağı setlerinden çiçek detaylı Botanico ya da renkli Amorphe ve Foir setleri, sofraların havasını anında değiştirecek.

Annenizin mutfağına sağlık ve şıklık katın

Jumbo Proshine Çelik Tencere ve Jumbo Assos Çelik Sahan Setleri, yüksek paslanmaz çelik kalitesini annenizin mutfağına taşıyacak. Jumbo Proshine 8 Parça Tencere Seti, annenizin mutfakta derin tencere, basık tencere, tava ve sütlük ihtiyaçlarını karşılayacak. Jumbo Assos Çelik Sahan Setleri, annenizin favori hazırlık ve pişirme grubu olmaya aday. Kolay bakım ve temizlik avantajı, seti daha da cazip kılıyor. Peki, şıklık ve fonksiyonelliği aynı anda sunan mutfak sırlarıyla annenizin işlerini kolaylaştırmaya ne dersiniz? O zaman Jumbo Globe 9 Parçalı Rendeli Karıştırma ve Saklama Kabı Setleri alternatif olabilir. Bu setler ona hız kazandırırken gıdaları da kolayca depolamasına imkan verecek.

Kalabalık aile soflarında çay keyfi hiç bitmesin!

Jumbo, özel çelik çaydanlık setleriyle kalabalık kahvaltı sofralarına keyif katmaya devam ediyor. Anneniz ister keyifli kahvaltı sofralarında ister öğün aralarında ya da günün yorgunluğunu atarken Jumbo Metalix Midi Full Metal Çaydanlık‘ın pratik özelliklerinden faydalanabilir. Çaydanlığın tamamıyla paslanmaz çelikten üretilen parçaları çayın tadını korurken ısıyı eşit olarak dağıtarak da en iyi şekilde demlenmesini sağlıyor. Davet sofralarında da iddialı Jumbo, dekoratif kaseleri, tabakları, iki katlı servislikleri ve şamdanlarıyla yemek masasının havasını anında değiştirecek. Jumbo Tulipa bardak setleri ise bitiş noktalarında çevrelenen gold detaylarıyla Anneler Günü için iddialı seçenekler arasında. Serinin ayaklı kadeh, su ve meşrubat takımları ilgi gören seçenekleri arasında. 

Sevgi ile hazırlanan sofralar kalplerde unutulmaz izler bırakacak. Elektrikli ev aletleri alanında da Jumbo, özel ve akıllı tasarım alternatifleri sunuyor. Jumbo X Homend Joy Türk Kahvesi Makinesi’yle anneniz ister közde Türk kahvesi, ister sütlü içeceğini seçsin, o hazır olduğunda annenize seslenecek! Anneniz bu sürprize bayılacak… Her zevke ve ihtiyaca uygun bundan daha fazla hediye seçeneğini Jumbo mağazalarında ve www.Jumbo.com.tr’ de bulabilirsiniz.