Anime Dünyasına Penti Dokunuşu

Penti’nin yarattığı Anime karakteri ve koleksiyonuyla tanışmak için hazır mısın?

KPOP’un müzik trendlerine yön vermesiyle birlikte, anime trendi de hız kesmeden gençler arasında büyük bir tutkuya dönüştü. Penti de gençlerin bu ilgisine kayıtsız kalmıyor ve Anime Koleksiyonu’nu sunuyor.

Japonya’ya özgü manga çizim sanatıyla çizilmiş çizgi film olan Anime, Penti tasarım ekibinin eşsiz dokunuşlarıyla yeniden hayat buluyor ve Penti Anime Koleksiyonu Penti’nin tasarladığı Anime karakteriyle tutkunlarıyla tanışmaya geliyor.

Hem ev için hem de dışarda giyilebilecek parçalardan oluşan Anime Koleksiyonu; rahatlık ve konfor trendine uygun olarak desenleriyle renkli bir dünya sunarken koleksiyondaki parçaları birlikte de kullanma imkanı sunuyor.

Oversize kalıpları ile rahatlığın ön planda olduğu Penti Anime Koleksiyonu; baskıları ve çizimleriyle olduğu kadar insanı ve doğayı koruyan sürdürülebilir ‘Best Cotton’ kumaşlarıyla da vazgeçilmez oluyor.

Penti Anime karakteri sizlerle tanışmak ve koleksiyonlarını keşfetmeniz için çok heyecanlı! Bu heyecana ortak olman için seni Penti mağazaları ve www.penti.com adresine bekliyoruz!