Vakko Erkek’ten Yazın Ferahlığı Ve Şıklığını Yansıtan Hafif Ceketler

Çağdaş ve dinamik tasarımların öne çıktığı Vakko 2023 İlkbahar Yaz Erkek koleksiyonu yaza uygun hafif ve nitelikli kumaşlardan tasarımlara yansıyan blazer ceketlerle yaz modasına şık bir dokunuş katıyor.

İyi dikiş ve değerli kumaş vizyonunu yeni sezonun güçlü, zevkli ve dinamik stilleriyle buluşturan Vakko, İlkbahar Yaz erkek tasarımlarında şık erkek ceketleriyle öne çıkıyor.  ‘Voyage, Voyage’ temasıyla bir keşif hikayesini moda sahnesine taşıyan koleksiyonda Vakko’nun keşfetme tutkusu kumaş detaylarına yansıyor.

180 Gram Ağırlığındaki Ceketler Tasarım Detayları ile Fark Yaratıyor

Yaza uygun olarak farklı dokularda 180 gram ağırlığındaki hafif, şık, özel kumaşlarla tasarlanan ceketler usta terzilik detaylarıyla Vakko Erkek ilkbahar yaz modasında buluşuyor. Özel tasarım ceketlerde gökyüzü mavisi, pudra pembe, bej, ekru, gri, çağla yeşili, tarçın gibi farklı ve göze çarpan renkler kullanılıyor. İpek ve jarse ceketler yaz modasına hafiflik katarken, farklı dokuları ile dikkat çekerek sezonun enerjisini hissettiriyor. Ceketlerde kullanılan özel bir dokuma tekniği ile üretilen ve seersucker olarak adlandırılan ince, büzgülü ve pamuk gofre kumaşlar, alışılmışın dışında bir görünümle öne çıkıyor. Bu ekstra hafif blazerlar yaza uygun, günden geceye geçişte ve zamansız stil parçaları olarak kullanılıyor. Vakko Erkek koleksiyonundaki hafif, yaza uygun trend blazerlar farklı şekillerde kombinlenerek iş hayatında, seyahat ya da tatilde de tercih edilebiliyor.

Vakko İlkbahar Yaz 2023 Erkek koleksiyonu tüm Vakko mağazalarında ve Vakko Online Shop’ta sunuluyor.